EST-STEIN 27 - sünnipäevakuu

Monieril on sünnipäevahinnad! Saame tänavu 27-aastaseks ja sel puhul on meie EST-STEIN kaubamärgiga katusekomplektid just -27% võrra soodsamad. 

Valikus on Est-Stein Protector, Est-Stein Polar ja Est-Stein Elegant Plus katusekivid.

Monieri toodete trumbiks on kõrge kvaliteet ja töökindlus. On teada, et pea võimatu on pakkuda parimat kvaliteeti, garnatiitingimusi ja teenindust odaivama hinnaga. Ja seda olenematta tootest või tööstusharust. Ka Monier ei ole odavtootja, küll on nüüd aga võimalik soetada Monieri katusekive väga headel tingimustel. Ära seda võimalust maha maga!

 

 

Et saada kampaaniapakkumine oma maja katusematerjalidele on teil mitu võimalust. Kõige lihtsam võimalus on saata meile oma maja joonised. Katusematerjali koguse arvutamiseks piisab täielikult fassaadivaadetest. Nii saavad meie tehnilised konsultandid katusematerjali vajaduse kokku arvutada. Joonised palume saata: katus@monier.com. Samuti täpsustage tarneaadress, tarneaeg ning katusekivi tüüp ja värv. Kindlasti lisage ka kontaktid täpsustuste küsimiseks.

Kui majal joonised puuduvad täitke spetsiaalne vorm siin.

Samuti tasub sünnipäevapakkumist küsida kohe ka meie edasimüüjate juurest.

Soovime kõigile turvalist katusevalikut!

*Kampaaniahind kehtib komplektile( reakivid, äärekivid, harjakivid ja lisatarvikud), üksikutele kividele ja tarvikutele soodustus ei laiene. 

** Kampaaniahind kehtib Monieri edasimüüjate juures