Võta meiega ühendust

Küsimuste ja probleemidega vôite alati pöörduda meie klienditeeninduse poole. Pille Linikoja ja Avo Nurming Tallinnas ning Kairi Varkel Tartu kontoris aitavad teid lahenduste leidmisel meelsasti.

e-mail: pille.linikoja@monier.com  avo.nurming@monier.com  kairi.varkel@monier.com
Tel: +372 6 275 560 (Tallinnas) Tel: +372 7 390 128 (Tartus)

Kõik hinnaküsimised palume saata e-mailile katus@monier.com

MÜÜK

MONIER'is töötab 3 piirkonna müügijuhti, kes nõustavad meie kliente üle Eesti.

Erkki Tepper
Tallinn, Lääne-Eesti
Tel: 62 75 560 , 50 15 607
erkki.tepper@monier.com

Jaanus Variku
Tartu, Kesk- ja Ida-Eesti
Tel: 7 390 128 , 50 31 646
jaanus.variku@monier.com

Signe Kumpel
Tartu, Lôuna-Eesti, Pärnu
Tel: 7 390 128, 51 89 725
signe.kumpel@monier.com

SAMUTI AITAVAD TEID:

Vanem tehniline konsultant (katused)
Ahti Danil
Tel: 6275 570, 56 48 02 60
ahti.danil@monier.com

Vanem tehniline konsultant (korstnad)
Urmas Danil
Tel: 6275 040, 51 41 184
urmas.danil@monier.com

Klienditeeninduse administraator / tehniline konsultant
Avo Nurming
Tel: 6275 564, 50 12 512
avo.nurming@monier.com

Kontaktihaldur
Ingrid Linkov
Tel: 6275 566
ingrid.linkov@monier.com

Müügi- ja turundusjuht
Marko Tammest
Tel: 627 5560
marko.tammest@monier.com

MEIE AADRESS:

MONIER OÜ

Tallinnas:
Pärnu mnt. 139 (Honda Catweesi maja 7. korrus)
11317 TallinnTel:  6275 560, 6275 572
Fax: 6275 573

e-mail: katus@monier.com

Tartus:
Riia 140c
51014 Tartu
Tel: 7 390 128
Fax: 7 390 261

Tehas: Kiiu 74604 Kuusalu v.Harjumaa