Katuste uudiskiri Monier 02-2013

Lugupeetud ehitusettevõtjad.

Tegemist ei ole rämpsposti ehk späm`iga. Küll paluksime Teie väärtuslikust ajast 4-5 minutit, et küsida teie arvamust ja tutvustada Eesti ainsa katusekivide tootja uusi tooteid ja plaane.

 

Kristjan Keert

Mõni aeg tagasi viisime läbi uuringu, kus küsitlesime erinevaid ehitusettevõtejaid ning küsitluse tulemus on siin: uudised katuste ning katusematerjalide kohta.

Meie eesmärk on pakkuda Teile tööks vajalikku infot katuste ja katuse lisatarvikute kohta. Kampaaniate info, joonised, uued trendikad tooted katuseturul, inspiratsioonipildid ning katuste renoveerimise info on vaid pisikene kild meie eesmärgist.

Kui Te arvate, et taolised uudised katustest on Teile Teie töös vajalikud, oleme me oma eesmärgi saavutanud. Kui Teile taoline info täna, ega ka tulevikus, kuidagi kasulikuks ei osutu soovitame kirja lõpus klikkida lingile: Kui sa ei soovi antud uudiskirja saada, kliki siia et loobuda.

Oma esimeses uudiskirjas soovin Teiega jagada sensatsiooni mida oleme arendanud küllaltki kaua. Tegemist on uue, innovaatilise katusekiviga mis on inspireeritud loodusest ning naturaalsusest. Selle kivi alune temperatuur suvekuudel on 2 kraadi jahedam kui teistel katusekividel! Täpsemat lugemist meie teisest artiklist. Samuti tahan teieni tuua kampaaniainfo, mille kohta saab lugeda meie kolmandast artiklist.

Loodan siiralt, et siit saab alguse üks tore ja kasulik traditsioon millel on positiivne mõju katuseturule tervikikult.

Lugupidamisega,

Kristjan Keert
Monier OÜ
Müügijuht