Est-Stein katusekivide kampaania

Kui katusevahetuse mõtted peas, ehita uus katus Est-Stein katusekividega.
Hind soodne, paigaldus kerge!

Aprillis pakub Monier oma klientidele tippkvalieediga Est-Stein Protector 2.0 ja Est-Stein Polar betoonist katusekive ning savist katusekivi Rubin -20% soodustusega! Kõiki Eestis valmistatud Est-Stein katusekive toodetakse Saksa, Rootsi ja Norra normidele vastavalt.

Monier ei ole odavtootja. Meie trumbiks ja eeliseks kõikide teiste materjalide ees on kvaliteet ning kindlus. Meie teame, et toota parimat kvaliteeti, parima teeninduse, garantiitingimustega ning parima hinnaga on võimatu. Seda olenemata tootest või tööstusharust.  Nüüd on aga võimalik soetada Monier katusekive väga headel tingimustel. Otsusta kohe, sest kampaania kestab 1-21 aprillini 2013.

katusekiviHinnakirja hindallahindlushind kampaania ajal
Est-Stein Protector 2.0
Savipunane, Punane,
Pruun, Tumehall, Must
1,24.- /tk-20%0,99.- /tk
Est-Stein Polar
Savipunane, Pruun,
Helehall, Must
1,15.- /tk-20%0,92.- /tk
Rubin savist katusekivi
Naturaalne
Angobeeritud
Glasuuritud
Topline-Glasuuritud
 
1,66.- /tk
1,73.- /tk
1,89.- /tk
2,53.- /tk
-20% 
1,33.- /tk
1,38.- /tk
1,52.- /tk
2,03.- /tk

Et saada pakkumist oma maja katusematerjali vajadusele on teil mitu võimalust. Kõige lihtsam võimalus saata meile oma maja joonised. Meile piisab täielikult fassaadivaadetest. Nii saavad meie tehnilised konsultandid katusematerjali vajaduse kokku arvutada. Joonised palume saata: katus@monier.com. Samuti täpsustage tarneaadress, tarneaeg ning katusekivi tüüp ja värv. Kinldastilisage ka kontaktid täpsustavate küsimuste küsimiseks.

Kui majal joonised puuduvad täitke spetsiaalne vorm siin.

Soovime kõigile turvalist katusevalikut!

Est-Stein Polar

Matt ja kauakestev pinnakate