Katuste uudiskiri Monier 3-2014

Tegalit

Tunnustatud kvaliteettootel mINSTER nüüd veelgi parem pinnakate JA UUS NIMI - TEGALIT

 Minster TE kivi oma täiusliku erikivide valikuga on viimastel aastatel olnud nii klientide kui ka ehitajate suureks lemmikuks. Meil on rõõm tõdeda, et tänu meie Saksamaa arenduskeskuses tehtavatele pidevatele arendustööle on Minster TE kivi pind veelgi siledam ja kauakestavam.  Uut ja paremat kivi oleme pakkunud juba pea aasta jagu, kuid selleks et olla kindlad oma väidetes oleme selle perioodi kogunud pidevat tagasisidet toote kvaliteedi ja toimivuse osas. Selleks, et ka klientidel oleks parem toodetes orienteeruda muudame nüüd lõpuks ka uuenenud kivi nime samaks mujal euroopas pakutavaga. Nüüdsest on uuenenud  pinnatöötlusega vana hea Minster TE kivi Tegalit nime all ehk siis kadus ära nimi Minster ja jäi alles ainult siiani saladusliku lühendi TE vaste Tegalit. 

Mis siis muutunud on ?

Tänu pinnakattele lisatud eripigmendile, peegeldub kivipinnalt tagasi ligi 300 % rohkem infrapunakiiri, mis tagab minimaalse sooja akumulatsiooni katusekivi pinnas. Seega on ka soojakiirgus hoone suunas minimaalne ning katusealuste ruumide temperatuur ka suvekuumuses inimsõbralikum. Tänu unikaalsele poore sulgevale tootmisprotsessile, kus betoonist kivikeha kaetakse peene micromortar kihiga ning seda ka kivinina lõikejoonel, tagatakse katusekivi pinnal oluliselt parem värvi stabiilsus ning kaitse mustuse ja sammaldumise eest.

Lühidalt võib öelda, et uue pinnakattega kivid on väga vastupidavad välitingimustes, peegeldavad infrapuna kiiri, parandavad sisekliimat ja pind püsib kordades kauem puhas . Protegon pinnakattega nägusad kivid on väga sobilikud modernsele arhitektuurile, samuti annavad lisaväärtust igat stiili ajale ja maitsele