Katus nr. 2

Tere!

Meie teine uudiskiri jõuab teieni, head partnerid, ajal, mil Monieris on põnevad ajad. Nii Eesti ehitusturg kui –ettevõtted peavad tõestama endale ja ka kolleegidele-konkurentidele, kas ollakse valmis töötama pingelises ja erinevaid väljakutseid pakkuvas keskkonnas. Ees ootab periood, mis paneb meie oskused ja motivatsiooni tõsiselt proovile igas eluvaldkonnas.

Oleme hea meeskonnana ühisel seisukohal, et: “meie ei saa lasta  head kriisi raisku minna:” Just nii – läbi tõsise eneseanalüüsi, õppimise, uute võimaluste otsimise ja huumori oleme täna kindlasti tugevamad kui iial varem. Tugev meeskonnavaim ja suurepärased partnerid on aidanud meil aina tugevamalt kanda kinnitada Eesti renoveerimisturul, mis on kindlasti meie tähtsamaid tegevussuundi tänases situatsioonis. See on aidanud üle saada ka paljudest raskustest, sealhulgas mitme hea kolleegi lahkumisest meie ettevõttest.

Tänaseks oleme suutnud lahendada probleemid, mis meid suvel vaevasid: nii kaupade saadavus kui ka katusearvutus on endisel heal tasemel. Meie professionaalne tehniline ja ka müügitugi on teie teenistuses nii kaupluses kui ehitustandril!

Kuigi on alles oktoober, oleme oma plaanides juba järgmises aastas -  aga nendest juba lähemalt järgmine kord.

Põnevate kohtumisteni!

Elena Past
Müügijuht

 

  • Richard Dobrus: "Tahan endale uusi väljakutseid"
  • Kuninglik renoveerimisprojekt Taanis
  • Hoia kokku 15 tundi tööaega
  • Võida 10 000 ja 7000 EEK kinkekaardid