Viime kohale ja tõstame - kommiraha eest!

Ostad katuse Pärnus või Tartus, Valgas või Narvas - nüüd saab katuse kohale 35% odavamalt!

Usalda oma katusevedu meie hoolde, sest meie teame kuidas kivid tervelt ja vigastusteta kohale toimetada. Nii väldime edaspidiseid lisatarneid ning hoiame kokku suure hulga kliendi raha. Koos katuseveoga soovitame tellida ka kivide kohene katusele tõste. Nii hoitakse kokku hulgaliselt ehitajate aega ning raha. Ka katusele tõste saab meie poolt teostatud 35% odavamalt!

Et kampaania väärtus rahasse ümber lüüa on sul vaja vaid kalkulaatorit. Allolevas tabelis toome välja ka suurtemate sihtkohtade kampaaniahinnad. 

SihtkohtVana hind*Uus hind*
Tallinn1500.-975.-
Rakvere2050.-1332,50.-
Viljandi3150.-2047,50.-
Pärnu3600.-2340.-
Tartumaa2800.-1820.-
Ida-Virumaa3250.-2112,50.-
Saaremaa6200.-4030.-

*Hindadele lisandub käibemaks

Kampaania kestvus: 07.12.2009-31.01.2010
Tarneaeg antud kampaania raames 10 tööpäeva!

Rohkem informatsiooni Monieri müügipersonalilt. Kontaktid leiate siit.