Spetsialist vastab

Miks valida katusekatteks kivi.

Rainer Hartikainen
Harts Ehitus OÜ
Juhataja

Öeldakse, kui hakkad maja ehitama siis alustage tugevast vundamendist, kuid katmaks ehitist ärge unustage ka majale korralik katus ehitada. Katusekatte materjalide valik on tänapäeval suur, mis on ühest küljest väga hea, sest mida suurem on turul konkurents seda parem on kvaliteet.

Katuse ehitamisel soovitan mõelda terviklahenduse peale, mis tähendab seda, et kui tahate renoveerida või ehitada majale uut katust saaks katuselahenduse ühest kohast. Sõnaga kõik materjalid ja töö ühest kohast. Nii säästate aega ja närvikulu mis kulub uute kokkulepete sõlmimiseks mõne uue lisatoote paigaldamisele.

Kui tahate majale parimat ja ilusamat katusekatet siis soovitan valida usaldusväärne ekspert.

Usaldusväärne ekspert garanteerib teile parima kvaliteediga toote, proffessionaalse paigaldusteenuse ning mis olulisim garanteerib ka oma töö kvaliteedi.

  • Katusekivi tööiga on vähemalt 100 aastat;
  • Monier garanteerib 30 aasta jooksul realiseerimise kuupäevast alates katusekivide veepidavuse, külmakindluse ja murdetugevuse normaalse ja algupärase kasutamise puhul eeldusel, et katuse valmistamisel on järgitud kõiki katusekividest katuse ehitamiseks kehtestatud nõudeid mis on tootud paigaldusjuhendis.
  • Tuleohutuse seisukohalt on kivikatus parim, sest ligipääs võimalikule tulekoldele on kiire ja kustutamise käigus tekkinud kahjustused on väiksemad.
  • Lai valik erinevaid tooteid erinevate värvitoonidega.
  • Kui on tegemist katusealuse korrusega siis müratase on väike.
  • Tõstab maja väärtust oluliselt, annab majale ilme, mida alguses oodata ei oska.
  • Lisadetailide paigaldamine on lihtne ja kiire. (katuseakende paigaldus, antenni läbiviik, ventilatsiooni läbiviik, korstna tihendamine, käiguteed ja sillad jne).
  • Hoolikalt valitud ehitajaga ei teki tulevikus ka probleeme garantiitingimuste täitmisega.

Rainer Hartikainen
Harts Ehitus OÜ
www.harts.ee

Loe lähemalt siit:

TÄIENDAVAD TOOTED

Leia need siit

KATUSEHOOLDUS

Kuidas hooldada katust?