KATUS: 1-2011

Tere hea partner!

Elena Past
Elena Past

Hommikul tööle tulles ja õhtul koju minnes on juba valge – see teadmine rõõmustab hinge! Õhus on kevadet ja kevadet on iga päevaga üha rohkem tunda ka meie äris.

Inimesed, kes on seni keskendunud karmi talve üleelamisele, hakkavad iga päevaga aina rohkem mõtlema kevadiste tööde, sealhulgas ka katusevahetuse ja-remondi peale.

Tahame ka sellel hooajal pakkuda nii oma partneritele kui ka meie ühistele klientidele rohkelt nõuandeid ja abi, kuidas teha katusevalikul parim otsus. Kuidas ja miks kasutada remondiks katusekive – auväärset materjali, mida meie esivanemad on kasutanud sajandeid ja mis kannatas nõukogude perioodil idast tulnud odavmaterjalide pealetungi all? Katusekoolid ja seminarid aitavad harida nii spetsialiste kui ka majaomanikke ja kummutada okupatsiooni ajal tekkinud arusaama, et määrav on katuse kergus, mitte kvaliteet.

Talvine aeg, millal katusetöödes tõmmatakse tavaliselt pisut hinge, on meie jaoks Monieris olnud väga tegus - veel enne, kui ootame teid külla ehitusmessile “Eesti ehitab 2011”, on toimunud suurel hulgal erinevaid koolitusi ja seminare, teieni on kindlasti jõudnud juba esimesed kampaaniapakkumised. Tulemas on mitmeid uusi tooteid ja teenuseid, millest esimesed toome sinuni juba täna!

Päikeselist kevadet ja edukat ehitushooaja algust!


Elena Past
Baltikumi müügijuht

Loe lähemalt siit: