Perfektsus sümmeetrias - Uus Granat 13V

Väike muudatus, suur efekt.

Granat 13V
Granat 13V

Oleme täiustanud oma Granat katusekivi ja Granat 13-st on saanud Granat 13V. Miks? Eks ikka selleks, et olla veel parem. Parem kõiges mida teeme. Uus kivi on saanud mitmeid pisikesi täiustusi mis annavad lõptulemusele uue kvaliteedi. Seda nii kivi funktsionaalsuses kui ka välimuses. uus Granat 13V on võitnud ka Saksamaal iF Product Design Award 2011 auhinna. Züriisse kuulusid oma ala spetsialistid igast järgmistest eluvaldkondadest: arhitektid, projekteerijad, tootearendajad, tootedisainerid jne.

Mis on iF product design award?

"IF product design award" katab mitmeid toote disainiga seotud alasid. Auhindu on antud välja juba pikka aega kuid aastast 1953 tunnustatakse "IF product design awardi" kui ülemaailmset väga hea disaini märki.
Kui soovid täpsemalt teada saada millega iF product design award tegeleb, kliki siia ning sind suunatakse nende inglise keelsele kodulehele.

Põhilised muutused?

Uus Granat 13V on varieeruva roovisammuga. See aga annab suure eelise renoveeritavate katuste puhul. Vanal Granat 13 kivil oli võimalik kasutada ainult ühte roovisammu 355.

Uus kivi on ka veelgi parema veejuhtivusega. Tema topeltvaltsid on saanud täiendust ja kivi on paigaldada veelgi lihtsam.

Täpsemat informatsiooni küsi meie tehnilistelt konsultantidelt!

Loe lähemalt siit: