Est-Stein Lux -25%

Jaanipäevaks valmis!

Ajavahemikul 06-22.06.2011 pakub Monier betoonist kausekividele Est-Stein Lux  väga head hinda! Kuna kampaaniaperiood on lühike soovitame reageerida kiiresti. Ehk on just nüüd õige aeg mõte katusevahetusest ellu viia ning materjal ära tellida?! Ja kui soovite vana eterniitkatuse kivikatuse vastu ise välja vahetada, siis siit saate alla laadida ka kivikatuste paigaldusjuhendi.  

Kasutades katuste renoveerimiseks Est-Stein tootesarja katusekive võite olla kindel, et teie maja katus kestab kauem, kui ükski teine alternatiivse materjaliga kaetud katus. Kasuta nüüd võimalust vahetada välja oma maja vana ja väsinud eterniitkatus eestimaise Est-Stein Lux kivikatuse vastu! Kui ise tööd ette võtta ei taha, leiate Monieri poolt tunnustatud Partner-Ehitaja kontaktid siit.

KampaaniakiviAllahindlus
Est-Stein Lux savipunane-25%
Est-Stein Lux punane-25%
Est-Stein Lux pruun-25%
Est-Stein Lux must-25%
Est-Stein Lux tumehall-25%
Est-Stein Lux antiik-25%

Katust ehitades soovitame hoida kokku aega ning raha kivide katusele tõstmisel. Monieri katusekive ostes pakutakse teile alati välja võimalus kivid otse katusele tõsta. Nii ei pea te kulutama lisaenergiat teleskooptõstuki või kraana leidmiseks. Või kivid käsitsi mööda redelit üles vedades. Kivide katusele tõstmisest loe täpsemalt siit.

Enamikul möödunud sajandil ehitatud majadel on katusel maja kaitsmas eterniit- või plekk-katus. Tänaseks päevaks on suur osa nendest materjalidest oma elu ära elanud. Kui kord juba see katus lagunema hakkab, tuleks kiiresti reageerida kuna lagunemise protsess on kiire.

Kivikatus ei ole raske!

Meie igapäevatöös on meieni jõudnud paar müüti, mida soovime siinkohal ümber lükata ja selgitada. Esimene nendest on, et kivikatus on raske ja seda ei ole võimalik olemasolevale majale paigaldada. Tegelikult ei oma katusekattematerjali kaal üldises ehituse ja vastupidavuse pildis suur rolli. Kas materjal kaalub 20 või 40 kg/m2 - ühtemoodi tuleb aluskonstruktsioon korralikult üle vaadata või ehitada siiski. Seda, kas katus kannatab peal kõndimist (lumest või muust sodist koristamiseks), teab iga majaomanik ise kõige paremini.

Meie õnnetuseks hävitas nõukogude aeg väljakujunenud arusaamad korralikust katusematerjalist ning seepärast olime me kõik sunnitud kasutama mürgist asbestisisaldusega eterniiti, mille eluiga hakkab nüüdseks läbi saama.

Nagu eelnevalt märgitud ei mängi katusematerjali kaal katusel tegelikkuses aluskonstruktsiooni ehitamisel suurt rolli. Lumi ja tuul tekitavad 76% (vastavalt 60% ja 16%) kogu katusele mõjuvatest jõududest. Iga katus on ehitatud vastu võtma katusekivi kaalu. Samas annab see tormikindluse: suurte tuisku ja toimiga pole muret, et katus tuulele alla vannub ja lendu läheb.

Arvutused näitavad, et plekk- ja eterniitkatuse võib vabalt välja vahetada ehtsa kivikatuse vastu.

Enamik maju on ehitatud nii, et neil ei teki mingeid probleeme ka kivikatuse kaaluga. Katused on projekteeritud vastu pidama lume, tugeva tuule ja muude looduslike jõudude vastu. Rohkem informatsiooni MONIER’i infotelefonidelt või hästivarustatud ehituspoodidest üle Eesti.

 

Info plekk- või eterniitkatuste väljavahetamise kohta kivikatusega:

  • Kivikatuse saab enamjaolt suurtemate probleemideta vana katusega välja vahetada. Topelt kindluse saad, kui helistad meile MONIER’i või oma ehitusettevõttele ja nemad koostavad vastavad tugevusarvutused.
  • Monieril on sulle pakkuda terviklahendus kõikide katuste jaoks - alates kividest, kuni kinnitusvahendite ning aluskatusteni.

Kampaania tingimused

Kampaaniatooted: Est-Stein Lux katuse reakivid.
Kampaania aeg: 06-22.06.2011.
Kui küsite pakkumist või orienteeruvat katuse maksumuse hinda ruutmeetrites, käsitleb Monier arvutust järgnevalt: Kõik katuse ruutmeetri hinnad on arvutatud katusekivi kuluga 8,9 tk/m2, mis kehtib katusekalde puhul 500.
Kampaaniahind katusekividele kehtib Monieri lao väravas Kiiul.

Loe lähemalt siit: