Monieri rakendus iPhone nutitelefonis.

Nüüd võivad katuseehitajad oma nutitelefoni alla laadida rakenduse, mis pakub hulgaliselt teavet katuste ja nende ehitamise kohta: jooniseid, tooteinformatsioon, paigaldusjuhend ning muudki head ja kasulikku teavet, mida vajatakse oma töö kindlaks ja meisterlikuks läbiviimiseks.  MONIER on Põhjamaades esimene, kes on saadavaks teinud sellise tasuta teenuse.

Meie tähelepanu keskmes olid professionaalsed ehitajad, kui töötasime välja sellise katuserakenduse just Eesti tarbeks. Tahame ehitajate tööd lihtsustada ning võimalikult lihtsal moel näidata tooteid, nende värve ja tarvikuid, kui nad kohtuvad majaomanikega või vajavad kiiret abi ehitusplatsil. Nutikad telefonid on muutumas üha populaarsemaks ka Eestis, mistõttu näeme antud rakendusele suurt huvi.

Hetkel vaid iPhone telefonidel kättesaadav rakendus hõlmab kergesti kättesaadavat tooteinformatsiooni ning teavet tehniliste andmete kohta mis on ehitajale heaks abimeheks nii kontoris kui ehitsuplatsil. Muuhulgas sisaldab rakendus erinevaid jooniseid, detailset paigaldusjuhendit ning ka nutikat töövahendit katuse kaldenurga mõõtmisel.

Faktid

Katuserakendus läbi iPhone'i on tasuta alla laaditav App Store kaudu.
Toote menüü on inglise keelne ning toote sisu, tehnilised andmed ja juhised eesti keelsed.

Katuserakenduse link
http://itunes.apple.com/us/app/monier/id441514756?mt=8

Loe lähemalt siit: