Katuste uudiskiri Monier 01-2012

Tervitused hea koostööpartner!

Elena PAst
Elena Past

Ilusad ilmad ja päike on meid juba mõni aeg hellitanud. Esimesed töövõidudki kätte saadud ning katusevahetuse hooaeg on täies hoos. On meeldiv näha tulemusi ja uuringuid mis kõik väidavad sarnast - meid ootab ees tõsine kivikatuse aasta!

Monier pakub oma partneritele ja klientidele sel aastal hulgaliselt üllatusi! Meie tootevalikust leiab uusi kive, Kiiu tehase toodangusse on lisatud uue Protector pinnaviimistlusega katusekivi, meil on uudiseid aluskatete, turvavarustuse ja teenuste osas! Kuna tunneme vastutust turu arengu suhtes oleme omale eesmärgiks võtnud ka veel suuremahulisema koolitamise nii katusekivide, turvavarustuse kui aluskatete alal. Samuti oleme pannud õla alla ka seadusloomesse, kus meie tehniliste inseneride teadmised ja kogemused väga hinnatud on.

Selle kevade hitiks on kujunenud Est-Stein Protector katusekivi ning teenus kus pakume oma klientidele võimalust hinnata ära maja katusekonstruktsioon. Seda kõike tasuta. On tõesti meeldiv näha, et inimesed oma maja eest hoolt kannavad ja on otsustanud oma vana eterniitkatuse kivikatuse vastu välja vahetada. Hea valik!

Soovin kõigile edu ja tegusat katusehooaega!

Elena Past
Monier Baltikumi Tegevjuht

Võida tasuta katus

LOE EDASI