Katuste uudiskiri Monier 03-2012

Kui oled oma maja katuse vanast ning mürgisest eterniidist tüdinenud vaheta see välja eestimaise kivikatusega Est-Stein. See on tõesti kerge! Kuna kampaania kestab vaid 2 nädalat, soovitame reageerida kiiresti. Ehk on just nüüd õige aeg mõte katusevahetusest ellu viia ning katusevahetus ette võtta. Ja kui soovite vana eterniitkatuse kivikatuse vastu ise välja vahetada, saate siit alla laadida ka kivikatuste paigaldusjuhendi.  

Kasutades katuste renoveerimiseks Est-Stein tootesarja katusekive võite olla kindel, et teie maja katus kestab kauem, kui ükski teine alternatiivse materjaliga kaetud katus. Kasuta nüüd võimalust vahetada välja oma maja vana ja väsinud eterniitkatus eestimaise Est-Stein Protector või Est-Stein Elegant Plus kivikatuse vastu! Kui ise tööd ette võtta ei taha, leiate Monieri poolt tunnustatud Partner-Ehitaja kontaktid siit.

Vaid kahel nädalal novembris toimub Monieris lao tühjendusmüük. Kuna kaupa on vaid piiratud kogus, tuleb otsustada kiiresti. Katusekivi võite paigaldada ka kevadel. Materjaliga õue peal ei juhtu meie kliimas midagi.

Betoonist katusekiviKogusHind enne (tk) +kmhind nüüd (tk) +kmm2 hind + km
Est-Stein Protector must3 7940,930,74atates 6,586.-/m2
Est-Stein Protector punane6 2110,930,74atates 6,586.-/m2
Est-Stein Protector tumehall6 1360,930,74atates 6,586.-/m2
Est-Stein Protector savipunane8 9430,930,74atates 6,586.-/m2
Est-Stein Protector pruun7 4610,930,74atates 6,586.-/m2
Minster grafiithall krobeline1 6381,731,38atates 15,18.-/m2
Minster savipunane krobeline6421,731,38atates 15,18.-/m2
Est-Stein Elegant Plus helehall12 4710,620,43atates 3,83.-/m2
Est-Stein Elegant Plus kollane1 0360,620,51atates 4,54.-/m2
Est-Stein Elegant Plus savipunane9 0530,620,51atates 4,54.-/m2
Est-Stein Elegant Plus must2 6070,620,51atates 4,54.-/m2

 Pakkuda on ka väike kogus tippkvaliteediga keraamilist katusekivi

Savist katusekiviKogusHind enne (tk) +kmhind nüüd (tk) +kmm2 hind +km
Rubin glasuuritud roheline3122,211,91atates 24,83.-/m2

 

Kampaaniapakkumisena on saadaval ka kvaliteetset aluskatet Divoroll, korstnate ja katuse liitumiskoha tihendamise komplektid ning teataval hulgal katuse turvavarustust.

TOODEKogusHind enne (tk) +kmhind nüüd (tk) +km
Hingav katuse aluskate Divoroll Top RU92223,65176,68
Turvakonks savipunane3842,0031,92
Redelitugi vihmaveerennile pruun7127,3020,75
Redelitugi vihmaveerennile must6027,3020,75
Redelitugi vihmaveerennile valge1227,3020,75
Redelitugi vihmaveerennile savipunane3427,3020,75
Korstnatihenduskomplekt must10109,3686,39
Korstnatihenduskomplekt savipunane12109,3686,39
Korstnatihenduskomplekt pruun10109,3686,39

Kampaania tingimused

Kampaaniatooted: Eelpool nimetatud Est-Stein Protector, Est-Stein Elegant Plus, Minster ja Rubin katuse reakivid ning katuse lisatarvikud.
Kampaania aeg: 5-16 november 2012.
Kõik Protector ja Elegant Plus katuse ruutmeetri hinnad on arvutatud katusekivi kuluga 8,9 tk/m2, mis kehtib katusekalde puhul 500. Minster katusekivide puhul arvestati kuluga 11 tk/m2 ja Rubin katusekivi puhul 13 tk/m2.
Kampaaniahind katusekividele ei sisalda transporti Monier OÜ laost, Kiiult.

MEIE TOOTED

Otsing