Partnerklubi

MONIER Partnerklubi on vahend süvendamaks koostööd meie ja meie partnerite vahel. Liikmena on Sul õigus eksklusiivsetele pakkumistele, koolitustele, turunduslikule abile ja teistele tugiteenustele. Eesmärgiks on aidata meie partneritel kasvada ning käituda turul professsionaalselt ja eesmärgikindlalt. Soovid Partnerklubi kohta rohkem infot? Helista 627 5560 või saada meile e-kiri.

Katuseproffide kontaktid

OSALE PARIMA KATUSEPAIGALDAJA VÕISTLUSEL!

Näita kõigile, kuidas katuseid paigaldada ja võida auväärne trofee! Võistluselt  võivad osa võtta kõik Eesti katusepaigaldajad.

Igal aastal toimuv võistlus on saanud heaks traditsiooniks ja mõõduvõtuks ehitajate vahel. Kes siis ehitab ilusamaid, turvalisemaid ning parimaid katuseid? Võitjaid ootab Monieri poolne kingitus ning lisaks sellele muidugi au ja kuulsus, mida saad kasutada oma igapäevases müügitöös.

Katuse paigaldamine nõuab rohkelt teadmisi ja oskusi. Sinu kätes on võimalus teha Eestimaa majad kaunimaks. Võistlusel „King of Roofs“ saad oma oskusi võrrelda teiste katusemeistritega nii kodumaa piires kui ka rahvusvaheliselt.

Osaleda saad nii:

  1. Paigalda katus, kasutades Monier‘i tooteid.
  2. Saada ühe katuse kohta kuni 7 pilti, millest max 3 on üldvaated ilupidid ja max 4 pilti on tehnilisemad pildid harjast, viilust läbiviikudest, neelust.
  3. Saada tekst ja fotod aadressile mailiis.kopper@monier.com
  4. Võistlustööde registreerimise lõpptähtaeg on 31. detsember.

 

Hindamine:

Võistlustöid ootame 31.detsembrini käesoleval aastal. Misjärel hindab Monirei zhürii ( 2 eestist, 2 Lätist-Leedust) kõiki töid ja valib välja 10 finalisti. Kriteeriumideks on nii esteetiline välimus kui ka tehniline keerukus. 

 

10 finalisti tööd lähevad üles ka Monieri Facebooki lehele, kus toimub võistlus "Rahva lemmik" - enim Like saanud pilt on võitja ja saab Monieri poolt kingituse.

 

10 finalisti võistlustööd saadame hindamiseks ka kõikidele partnerklubi ehitajatele, samuti annavad oma hääle 5 spetsialisti Monierist. 

 

King of Roofs võistluse võitja on võistlustöö, mis kogub kõige rohkem hääli. Võrdsete tulemuste korral, võidab see, kellel on rohkem maksimumpunkte.

 

Võitja kuulutatakse välja 13. veebruar.

Turundusmaterjal

Et toetada Teie äri, oleme kokku pannud turundusliku "pakikese" ehitajatele. Lisaks headele ja informatiivsetele trükistele toimetame teieni ka palju erinevaid reklaami ja turundusega seotud materjale. 

Arendajaid ja peatöövõtjaid toetame omaltpoolt kiirkursustega ning valmisolekuga leida antud projekti majadele parim võimalik katuselahendus. Loomulikult edastame omaltpoolt ka kõik vajalikud sertifikaadid ja vastavustunnistused.

Meiepoolsest toest  saad rohkem informatsiooni, helistades numbril 6 275 560 või saates e-maili aadressile katus@monier.com