Kaunid, kestvad ja looduslikud materjalid

Ükskõik, kas valite savi- või betoonkivid, võite olla kindel, et teete suurepärase investeeringu. Need materjalid on ülimalt vastupidavad ja taluvad hästi meie karmi põhjamaist kliimat. Meilt leiate katuse igale majatüübile – kaunist maamajast modernse arhitektuuriga elamuni.

Kaunid, kestvad ja looduslikud materjalid

Betoon

20. sajandi esimesel kümnendil tõi betoon ehitustehnoloogiasse  pöördelise arengu. Tänapäeval kasutatakse  seda sildade, talade ja seinte kandetarindites, aga ka  põrandate, seinte ja lagede viimistlusmaterjalina. Nagu  savi, on ka betoon looduslikest materjalidest valmistatud  toode, mis koosneb liivast, veest, tsemendist,  raudoksiidpigmentidest ja veepõhisest värvist.  Betoonist katusekivid on vastupidavad, lihtsasti  paigaldatavad ja ilmastiku- ning külmakindlad.

Savi

Savi on olnud katusekivide valmistamise materjaliks juba väga pikka aega (tuhandeid aastaid) ja savikivid on auväärsel kohal nii linnas kui ka maal. Meie looduslikud põletatud savikivid, erinevalt muudest materjalidest, ei roosteta ega lagune mõnekümne aastaga. Need on vastupidavad ja kvaliteetsed ning muutuvad iga aastaga üha ilusamaks.

Küsi oma katusele head hinnapakkumist siit.

Kui teil tekkis lisaküsimus, võtke meiega ühendust helistades 6 275 560 või kirjutades katus@bmigroup.com.