Renoveerimine

KUI KATUS KORRAS, ON MAJA TERVIS HEA

Paljud majaomanikud mõtlevad maja tervise ja tema kestvuse peale pidevalt. Kui valmistate ette maja remondikuuri ja soovite pikendada maja eluiga, soovitame mõelda esmalt just katusele. Meie soovime, et valiksite ilusad, teie majale sobivad katusekivid. Betoon- ja savikivid peavad katusel vastu kauem kui mistahes muu katusematerjal. Meeles peab pidama ka seda, mis on katusekivide all. Katus on palju enamat kui see, mis silma paistab! Hea soojusisolatsioon kivikatte all aitab säästa energiat. Katuse renoveerimise käigus soovitame eemaldada ka tõrvapapi, mis enamasti vanadel majadel katuse aluskatte rolli täitis. Õige valik selle asendamiseks on hingav aluskate Divoroll Universal 2S või Divoroll Top RU. Nendele aluskatetele saate soojustuse otse vastu paigaldada ning nii säästate ruumi ja raha ning ühtlasi kindlustate maja parema tervise. Monieri katuse saate alati koos kõikide vajalike tarvikutega mis muudavad katuse vastupidavaks, turvaliseks ja ka normidele vastavaks. Kui te ise katust paigaldada ei soovi, leiate meie kodulehelt kõikide meie partner-ehitajate kontaktid. Monier on katuse renoveerimise ekspert!

KUI KATUS KORRAS, ON MAJA TERVIS HEA

Renoveerimise 7 lihtsat sammu

Vana katuse renoveerimine on lihtne ning nõuab vaid natukene planeerimist. Monier aitab teid kogu ehitusprotsessi vältel ning ka planeerimise faasis. Meie käest saad vajalikud arvutused, veendumaks vana kandekonstruktsiooni vastupidavusest ja olukorrast kui ka väljaõppinud katusemeistrite kontaktid.

KUIDAS ALUSTADA

Kõige lihtsam on alustuseks ette võtta kõige toredam osa: kivide valik. Kui olete omale meelepärase värvi välja valinud, olete valmis alustama. Katuse renoveerimist, või vähemalt renoveerimise mõttelaadi soovitame meie alustada seestpoolt – mõelge oma katuse soojustamise ja hingava aluskatte peale. Esitame siinkohal kaheksa küsimust, mis aitavad teil katuse remondiga algust teha.

Küsi oma katusele head hinnapakkumist siit.

Kui teil tekkis lisaküsimus, võtke meiega ühendust helistades 6 275 560 või kirjutades katus@bmigroup.com.