Võta meiega ühendust

Küsimuste ja probleemidega võite alati pöörduda meie klienditeeninduse poole. Pille Linikoja ja Avo Nurming Tallinnas ning Kairi Kraak Tartu kontoris aitavad teid lahenduste leidmisel meelsasti.

e-mail: pille.linikoja@bmigroup.com  avo.nurming@bmigroup.com  kairi.kraak@bmigroup.com
Tel: +372 6 275 560 (Tallinnas) Tel: +372 7 390 128 (Tartus)

Kõik hinnaküsimised palume saata e-mailile katus@bmigroup.com

MONIER OÜ

Tallinnas:
Pärnu mnt. 139,11317 Tallinn (Honda Catweesi maja 7. korrus)
Tel:  6275 560, 6275 572
Fax: 6275 573
E-mail: katus@bmigroup.com

Kontor avatud:
E-N 8:00 – 16:45
R 8:00 – 15:30

Tartus:
Riia 140c, 51014 Tartu
Tel: 7 390 128
Fax: 7 390 261
E-mail: katus@bmigroup.com

Kontor avatud:
E-N 8:00 – 16:45
R 8:00 – 15:30

Kiiu ladu ja tehas
Kiiu, 74604, Harju maakond, Eesti
Tel.: 605 4981

MÜÜK:

Eesti müügjuht
Erkki Tepper
Tel: 627 5560, 50 15 607
erkki.tepper@bmigroup.com

Ahti Danil
Tallinn, Lääne-Eesti, Saared
Tel: 62 75 560 , 56 480 260
ahti.danil@bmigroup.com

Jaanus Variku
Tartu, Kesk- ja Ida-Eesti
Tel: 7 390 128 , 50 31 646
jaanus.variku@bmigroup.com

Signe Kumpel
Tartu, Lôuna-Eesti, Pärnu
Tel: 7 390 128, 51 89 725
signe.kumpel@bmigroup.com

SAMUTI AITAVAD TEID:

Tehniline konsultant (katused)
Martin Paun
Tel: 6275 570, 52 68 369
martin.paun@bmigroup.com

Tehniline konsultant (korstnad)
Urmas Danil
Tel: 6275 040, 51 41 184
urmas.danil@bmigroup.com

Turundusjuht
Maarja Ojamaa
Tel: 627 5560, 56 454 737
maarja.ojamaa@bmigroup.com

Klienditeeninduse administraator / Tehniline konsultant
Avo Nurming
Tel: 6275 564, 50 12 512
avo.nurming@bmigroup.com

Kontaktihaldur
Ingrid Linkov
Tel: 6275 566
ingrid.linkov@bmigroup.com