KATUS NR. 1 - 2010
2010
Tere!

Aasta 2010 on alanud ja taas oleme oma tööpostil tagasi. Pikad pühad andsid võimaluse hästi välja puhata ja koguda energiat uuteks väljakutseteks, mida 2010. aasta talv kindlasti pakub. See on ka aeg, kus paljud meist annavad edaspidiseks erinevaid lubadusi: teha karjääri, rohkem sportida, käia teatris, võtta kaaalust alla, suhelda rohkem lähedastega jne.

Meie tänane uudiskiri vaatab küll rohkem ajas tagasi – nimelt lõppes detsembriga Monieri 2009. aasta müügivõistlus ja ennekõike leiate siit infot edukamate katusemüüjate kohta eelmisel aastal.

Aga võib-olla leiab siit keegi inspiratsiooni ka omale mõne lubaduse andmiseks.....
Õnnelikku ja edukat aastat soovides,

Elena Past
Müügijuht

Parim katusemüüja 2009 selgunud!

Igal aastal selgitab Monier välja aasta parima katusemüüja ning parima katusepaigaldaja. Võistlused on kujunenud juba traditsiooniks ning on tore jälgida, et inimesed neid ka tõsiselt võtavad.

Perioodil august - detsember toimunud parima katusemüüja võistluse liidrite vahed olid kogu võistluse vältel pisikesed. Kuna poodiumile pääsemiseks pidi näitama head numbrit nii müügis kui ka mixprice numbris, on esimesed edetabelisse pääsenud teeninud ära suure kiituse. Sel korral lõppes võistlus nii:

1. Sulev Org (Espak Tallinn)
2. Annika Tammisto (Ehituse ABC Tartu)
3. Indrek Kraak (Tevo Kaup Tartu)

Top 10 nimekirja vaata siit.

VEEL 
Aasta katusepaigaldaja 2009 võitjad.

2009 aastal jätkus tradistioniline Partnerklubi ehitajate parima välja valimine. Tehtud tööde arv ei olnud oluline. Kuueliikmeline žürii valis välja kümme parimat objekti, mida hinnati keerulisuse, materjalide kasutamise, töö korralikkuse ning kvaliteedi järgi. Žürii esimehe Avo Nurmingu sõnul oli sel aastal otsuse langetamine eriti keeruline. "Kui eelnevatel aastatel on võistlusele laekunud vaid paar-kolm tõelist pärlit, siis sel aastal oli tugevaid objekte Tallinna vanalinnast mõisate ning eramute renoveerimisprojektideni välja," rääkis Nurming.

Aasta katusepaigaldaja 2009 top 3:


1. OK Katused OÜ (Oleg Klotškov)
2. Baltic Roof Service OÜ (Marek Lahe)
3. Makit Ehitus OÜ (Kristjan Madisson)

Eriauhind: OK Katused OÜ. Väljapaistva tehnilise lahenduse eest Nortegl äärekivi kasutamisel ebatüüpilises olukorras.

Võistluse võitja saadetakse Eestit esindama Põhjamaade ning Baltikumi parimate katusemeistrite mõõduvõtmisele kevadel. Õnnitleme parimaid ning hoiame põialt!


Võidupilte vaata siit

VEEL 
Kvaliteetseima transpordi müüja.

Kuidas jõuab kaup õigel ajal, õigetes kogustes ja mis peamine - tervena kliendini? Ikka spetsiaalset transporti kasutades. OÜ Stonewolf on Monieri katuseid vedanud alates aastast 2008. Nende koolitatud autojuhid ja spetsiaalsed veokid võimaldavad vedada katusekive nii, et kivide transpordi käigus purunemise oht on minimeeritud. Seda teavad ka paljud meie edasimüüjad. Kvaliteetseima tarne võistlus oli üles ehitatud põhimõttel: iga Monierist tellitud vedu annab 1 punkti. Iga tõsteteenuse tellimine 5 punkti.

2009 aasta parimad:

1. Annika Tammisto (Ehituse ABC Tartu)
2. Heinar Kitsnik (Decora Tartu)
3. Peeter Lokk (Ehitusmarket Keila)

Stonewolf ja Monier õnnitlevad kõiki parimaid!

VEEL 

Part of BMI Group

Kui sa ei soovi antud uudiskirja saada, kliki siia et loobuda.

Kui sa ei näe uudiskirja korrektselt, kliki siia..