KATUS NR. 1-2011
2011
Tere hea partner!

Hommikul tööle tulles ja õhtul koju minnes on juba valge – see teadmine rõõmustab hinge! Õhus on kevadet ja kevadet on iga päevaga üha rohkem tunda ka meie äris.
 
Inimesed, kes on seni keskendunud karmi talve üleelamisele, hakkavad iga päevaga aina rohkem mõtlema kevadiste tööde, sealhulgas ka katusevahetuse ja-remondi peale.

Tahame ka sellel hooajal pakkuda nii oma partneritele kui ka meie ühistele klientidele rohkelt nõuandeid ja abi, kuidas teha katusevalikul parim otsus. Kuidas ja miks kasutada remondiks katusekive – auväärset materjali, mida meie esivanemad on kasutanud sajandeid ja mis kannatas nõukogude perioodil idast tulnud odavmaterjalide pealetungi all? Katusekoolid ja seminarid aitavad harida nii spetsialiste kui ka majaomanikke ja kummutada okupatsiooni ajal tekkinud arusaama, et määrav on katuse kergus, mitte kvaliteet.

Talvine aeg, millal katusetöödes tõmmatakse tavaliselt pisut hinge, on meie jaoks Monieris olnud väga tegus - veel enne, kui ootame teid külla ehitusmessile “Eesti ehitab 2011”, on toimunud suurel hulgal erinevaid koolitusi ja seminare, teieni on kindlasti jõudnud juba esimesed kampaaniapakkumised. Tulemas on mitmeid uusi tooteid ja teenuseid, millest esimesed toome sinuni juba täna!

Päikeselist kevadet ja edukat ehitushooaja algust!

Elena Past
Baltikumi müügijuht

Märtsi kampaaniapakkumine.

Ajavahemikul 7-31.03.2011 pakub Monier kausekividele Est-Stein Lux väga head hinda. Kasutades katuste renoveerimiseks Est-Stein tootesarja katusekive võite olla kindel, et teie maja katus kestab kauem, kui ükski teine alternatiivse materjaliga kaetud katus. Kasuta nüüd võimalust vahetada välja oma maja vana ja väsinud eterniitkatus eestimaise Est-Stein Lux kivikatuse vastu!

Lisaks katusekividele on ainult märtsis võimalik soetada ka niisketes (talvistes ja kevadistes) tingimustes paigaldamiseks parimaid katuse aluskatteid Divoroll Universal S ja Divoroll Top RU. Kui tahad, et sinu maja aluskate ei valmistaks sulle hiljem muret siis vali Divoroll. Kõik Divoroll aluskatted -20% soodsamalt!

VEEL 
Aasta katusepaigaldaja 2010

2010. aasta Katusekuningas on tänaseks valitud! Selleaastane finaal oli oodatust isegi põnevam, kuna objekte laekus võistlusele palju. Üks täiuslikum, kui teine. Seitsmest spetsialistist koosnev žürii valis alustuseks välja lõppvõistlusele pääsenud 6 finalisti. Nominentide edasine saatus sõltus nüüd vaid Monier Partner-Ehitajate ja žürii häältest.

Tuline heitlus käis nelja nominendi vahel. Kord Vestmann all ja Piibeleht peal... Lõptulemus on aga selline:

VEEL 
Perfektsus sümmeetrias - Uus Granat 13V

Väike muudatus, suur efekt.

Oleme täiustanud oma Granat katusekivi ja Granat 13-st on saanud Granat 13V. Miks? Eks ikka selleks, et olla veel parem. Parem kõiges mida teeme. Uus kivi on saanud mitmeid pisikesi täiustusi mis annavad lõptulemusele uue kvaliteedi. Seda nii kivi funktsionaalsuses kui ka välimuses. uus Granat 13V on võitnud ka Saksamaal iF Product Design Award 2011 auhinna. Züriisse kuulusid oma ala spetsialistid igast järgmistest eluvaldkondadest: arhitektid, projekteerijad, tootearendajad, tootedisainerid jne.

VEEL 

Part of BMI Group

Kui sa ei soovi antud uudiskirja saada, kliki siia et loobuda.

Kui sa ei näe uudiskirja korrektselt, kliki siia..