KATUS NR. 1-2012
Monier
Tere

Ilusad ilmad ja päike on meid juba mõni aeg hellitanud. Esimesed töövõidudki kätte saadud ning katusevahetuse hooaeg on täies hoos. On meeldiv näha tulemusi ja uuringuid mis kõik väidavad sarnast - meid ootab ees tõsine kivikatuse aasta!

Monier pakub oma partneritele ja klientidele sel aastal hulgaliselt üllatusi! Meie tootevalikust leiab uusi kive, Kiiu tehase toodangusse on lisatud uue Protector pinnaviimistlusega katusekivi, meil on uudiseid aluskatete, turvavarustuse ja teenuste osas! Kuna tunneme vastutust turu arengu suhtes oleme omale eesmärgiks võtnud ka veel suuremahulisema koolitamise nii katusekivide, turvavarustuse kui aluskatete alal. Samuti oleme pannud õla alla ka seadusloomesse, kus meie tehniliste inseneride teadmised ja kogemused väga hinnatud on.

Selle kevade hitiks on kujunenud Est-Stein Protector katusekivi ning teenus kus pakume oma klientidele võimalust hinnata ära maja katusekonstruktsioon. Seda kõike tasuta. On tõesti meeldiv näha, et inimesed oma maja eest hoolt kannavad ja on otsustanud oma vana eterniitkatuse kivikatuse vastu välja vahetada. Hea valik!
Soovin kõigile edu ja tegusat katusehooaega!

Elena Past
Monier Baltikumi Tegevjuht

Eestimaa parim katusepaigaldaja on valitud!

Selleaastane finaal oli koopia eelmise aasta pingetest, kuna objekte laekus võistlusele palju ning võidu peale rebimine oli tihe ja põnev. Esikoha omanik vahetus iga minutiga ning lõpuks oli selge: võidukarika eest võitlevad kaks hinnatud katuseehitajat.

Seitsmest spetsialistist koosnev žürii valis alustuseks välja lõppvõistlusele pääsenud 5 finaaltööd. Nominentide edasine saatus sõltus nüüd vaid Monier Partner-Ehitajate ja žürii häältest. Finaali jõudsid ...

VEEL 
Tarkust katuste renoveerijatele

Kivikatus on majale parim kaitse ning praktiliselt kõikide majade konstruktsioonid võimaldavad kivikatust paigaldada.
 
Mõnikord puutuvad ehitajad kokku müüdiga, et kivikatus on raske ning kindlasti ei pea maja konstruktsioon sellisele raskusele vastu. Uurisime lähemalt müüdi tagamaid ning anname omapoolse selgituse tegelikkusest.

VEEL 
Est-Stein Protecor - samblavaba ning muretu elu!

Monier Eesti on alustanud maailma tippklassi kuuluva Protector katusekivi tootmist Kuusalus! See on kindlasti väga hea uudis kõikidele majaehitajatele ning renoveerijatele sest nüüd on Eesti ettevõttel võimalik pakkuda juba kahte kodumaist katusekivi mida on hinnatud kõrgelt Euroopa inseneride ning proffide poolt. Protector kivi on saanud kõrgeimad hinded katusekivide osas nii Saksamaa, Rootsi kui ka Inglismaa tehniliste spetsialistide ning tehnikakeskuste poolt. Midagi sellist turult leida ei ole - ning seda kõike väga hea hinnaga!

Est-Stein Protector katusekiviKatusekivi ainulaadne pinnaviimistlus hoolitseb ...

VEEL 

Part of BMI Group

Kui sa ei soovi antud uudiskirja saada, kliki siia et loobuda.

Kui sa ei näe uudiskirja korrektselt, kliki siia..