KATUS NR. 2 - 2010
Tere.

Kevad on lõpuks kätte jõudnud ja toonud meie kõigi ellu koos päikesega ka uut energiat ning tegutsemissoovi. Paljud meie hulgast on juba alustanud kodude uuenduskuuriga ja paljud alles planeerivad väiksemaid või suuremaid remonditöid – lume alt on ju välja sulanud palju seda, mida ammu oleks tahtnud korda teha.

Ka Monieris käib elu juba täie hooga. Märtsis ja aprillis pakkusime oma klientidele nii soodsaid hindu kui ka uusi tooteid. Lisaks sellele toimus mitmeid põnevaid ettevõtmisi, millest saad lähemalt lugeda ka sellest infokirjast.

Mais üllatame selle hooaja parima Lux-kivide pakkumisega. Koos partnerehitajatega anname hüva nõu kõikidel suurematel kevadlaatadel üle Eesti – nii Luigel kui Türi Lillelaadal, Mulgi Messil, Agril ja mujalgi. Ja seda kõike ikka selleks, et koos Eestimaa veelgi kaunimaks muuta, ehtides oma kodud kauni kodumaise kivikatusega!

Kui juhtud meid nägema, astu julgelt ligi – meil on kindlasti ka Sulle meeldiv üllatus varuks!

Ilusat kevadet soovides,

Elena Past
Müügijuht

Eesti katusepaigaldajad lõid žürii pahviks!

Võistluselt „North European Roofer of the Year 2010“ (Põhja-Euroopa parim katusepaigaldaja 2010) tõid võidu koju Planimeks AS ja OK Katused OÜ.  Monier korraldab võistlust juba kolmandat aastat ning sellel aastal lõid eestlaste tööd žürii pahviks. 

Võidu toonud katus asub Tallinna vanalinnas. Tegemist on vanade majade kompleksiga, kus uus traditsioone rõhutav kivikatus sobib piirkonda kui valatult. Kasutatud katusekivi on  kumera punase kujuga  ja valgete harjakividega.

Loe rohkem ja vaata pilte.

VEEL 
Spetsialist vastab

Miks valida katusekatteks kivi?

Rainer Hartikainen
Harts Ehitus OÜ
Juhataja

Öeldakse, kui hakkad maja ehitama siis alustage tugevast vundamendist, kuid katmaks ehitist ärge unustage ka majale korralik katus ehitada.

Katuse ehitamisel soovitan mõelda terviklahenduse peale, mis tähendab seda, et kui tahate renoveerida või ehitada majale uut katust saaks katuselahenduse ühest kohast. Sõnaga kõik materjalid ja võimalusel töö ühest kohast. Nii säästate aega ja närvikulu mis kulub uute kokkulepete sõlmimiseks mõne uue lisatoote paigaldamisele.

Loe edasi...

VEEL 
Hüva nõu.

Vaatame minevikku ja anname tänastele ehitajatele head nõu.

Erakordselt lumerohke möödunud talv püstitas uued lumerekordid. Ilm oli aga ka heaks proovikiviks majade soojustusele ja katusekonstruktsioonidele ning –materjalidele. Alljärgnevalt paar head soovitust mida kindasti katust renoveerides tähele panna. Ikka selletalvistest kogemustest õppides. Katused projekteeritakse reeglina vastavalt tavapärasele lumekoormusele, mis ei arvesta ekstreemseid lumeolusid, räästas rippuvaid hiidpurikaid ning kaugele üle katuse serva ulatuvaid lumekarniise. Külma ilma püsides suureneb risk, et talve jooksul ületab katusele kogunenud lumekihi kaal katuse projekteerimisel arvestatud koormuse.

Loe edasi...

VEEL 
Est-Stein Lux kampaania

Mai on Monieris katuste kuu. Meie kampaaniapakkumise kohta saad lugeda klõpsates allolevale noolele, mia avab kampaanialehekülje.

VEEL 

Part of BMI Group

Kui sa ei soovi antud uudiskirja saada, kliki siia et loobuda.

Kui sa ei näe uudiskirja korrektselt, kliki siia..