KATUS NR. 2-2011
Monier
Hea partner,

Kaunis eestimaine suvi on meieni jõudnud oma kuumalainete ja soojade vihmasabinatega. Jaanipäevgi pole enam kaugel ja paljudel meie ühistel klientidel on uus katus pühadeks pea kohal. Katuseehituse hooaeg aga jätkub täies hoos ja meie kuumad pakkumised oma klientidele samuti.
 
Jätkuvalt on meie huviorbiidis renoveerimine – majaomanike hulk, kes vajab nii teie kui meie asjatundlikku abi ja nõu katusevahetuse planeerimisel, on jätkuvalt väga suur – pea igal sammul võime enda ümber märgata päevi näinud vanu eterniit- ja plekk-katuseid, mis kaotanud oma funktsionaalsuse ja ilu. Käesolevast uudiskirjast leiad kindlasti teemakohast huvitavat lugemist ja häid pakkumisi, mida  klientidele tutvustada ja ühtlasi ka oma teadmisi värskendada.

Päikselist ja seiklusterohket suve soovides,

Elena Past
Baltikumi müügijuht

Est-Stein Lux -25%

Ajavahemikul 06-22.06.2011 pakub Monier betoonist kausekividele Est-Stein Lux  väga head hinda! Kuna kampaaniaperiood on lühike soovitame reageerida kiiresti.

Ehk on just nüüd õige aeg mõte katusevahetusest ellu viia ning materjal ära tellida?! Ja kui soovite vana eterniitkatuse kivikatuse vastu ise välja vahetada, siis vajutage "loe edasi" nupule ja lugege täpsemalt.  

VEEL 
Õigel ajal renoveeritud katus säästab maja!

Katus on kaitsnud hooneid aastatuhandeid. Läbi aegade on katuse ehitamiseks kasutatud väga erinevaid materjale. Ajahambale on vapralt vastu pidanud kivi, mille sobivus katuse katmisel on end tõestanud läbi sajandite ning saanud traditsiooniliseks katusekattematerjaliks paljudes riikides. Meie õnnetuseks hävitas nõukogude aeg väljakujunenud arusaamad korralikust katusematerjalist ning seepärast olime me kõik sunnitud kasutama mürgist asbestisisaldusega eterniiti, mille eluiga hakkab tänaseks päevaks küll juba läbi saama.

Mida teha kui katus on vana ja sajab läbi?
Mida teha, et katus kestaks kaua?
Soovitused katuse hoolduseks.


Ja palju muud. Loe täpsemalt.

VEEL 
Uus tasapinnaline katusekivi Minster - võrdsed puuduvad!

Juba mõnda aega pole Monieri poolt pakutava hulgas enam vana ja teada Minster grafiit katusekivi. Põhjendus sellele on imelihtne: Muutsime totaalselt kivi omadusi ja tulemus on kordades stabiilsem, tugevam ja kaunim tasapinnaline katusekivi. Uus Minster on Star-töötlusega, mis tähendab, et selle pinda katab ilus kulumiskindel tsementmört. Kivi pind on nii sile, et ka kõige kogenumad ajavad kivi segamini savist valmistatud katusekiviga, selle kvaliteedi ning pinnasiledusega.

VEEL 
Võida tasuta kivikatus!

Katusevahetus soovitatakse ette võtta enne, kui probleemid algavad. Juba lekkiv katus sunnib tavaliselt enamaks, kui vaid katuse vahetus. Tihtipeale teeb vesi ja niiskus oma töö ka siseviimistlusmaterjalide, mööbli ning elektrisüsteemiga.

Et seda ebameeldivat olukorda vältida, soovitame tegutseda varakult ning valida katuse renoveerimiseks vaid parimad materjalid. Kivikatus kaitseb teie maja kauem, kui ükski teine katusekattematerjal!

Ka sel aastal loosib Monier välja tasuta katusematerjali ühele inimesele. Täites lihtsa küsimustiku osalete loosimisel, mille tulemused saavad teatavaks 30. septembril 2011 a. Eelnevalt on õnn naeratanud Pärnu, Mõigu, Nõmme, Rakvere ja Tartu elanikele.

VEEL 

Part of BMI Group

Kui sa ei soovi antud uudiskirja saada, kliki siia et loobuda.

Kui sa ei näe uudiskirja korrektselt, kliki siia..