KATUS NR. 3 - 2010
TERE

Nüüd, kus suvi on tuure üles kerimas ja ilusate ilmadega kipuvad vägisi võimu võtma unistused puhkusest liivarannal, on paljude inimeste mõtted endiselt asised ja nad murravad pead selle üle, kuidas leida oma katusele enne talve uus kate, mis oleks piisavalt kerge ja seinu laiali ei vajutaks.

Kuidas on lood tegelikult selle kerge katusega ja missugused mured kõige sagedamini meie klientide päid vaevavad, sellele leiate meie uudiskirjast kindlasti vastuse. Lisaks sellele ka huvitavat lugemist meie lähiaja plaanidest ja loomulikult saate teada, kes võitis Jaanipäeval oma majale uue katuse.....

Soovin Teile toredat ja päikeserohket suve!

Elena Past
Müügijuht

Tasuta katuse võitja selgunud!

2010 aasta esimesel poolel toimus registreerimine Monieri võistlusele "Võida tasuta katus". Meil on hea meel teatada, et osalejaid oli tõesti palju nii idast kui läänest, põhjast ja lõunast.

Sellel aastal naeratas loosiõnn tallinnlanna Hellele, kes elab Nõmmel. Eelmisel nädalal käisime ka võitjale kingitust üle andmas. Rääkisime katustest, majast ja tema ajaloost, katuse renoveerimise plaanidest ja renoveerimise protsessist.

Loe täpsemalt siit.

VEEL 
Tüüpilised müüdid kivikatustest

On mitmeid müüte kivikatuse kohta, mis tänapäeval Eestis ringlevad. Tuleb tõdeda, et inimeste teadlikkus on küll tänapäeval tõusnud, kuid vanad kinnistunud arusaamad on rasked kaduma. Palju on siin külajuttu, palju tervitatavat konkurentsi seda ei oska, ega tahagi keegi kommenteerida. Üritame lihtsas vormis müütide sisu lahti seletada ja vastavalt sellele need kummutada või õigeks mõista.

Uuri järele siit.

VEEL 
Kuidas valida ehitajat.

Kuldar Põder
INKUTA EHITUS OÜ
Juhataja

Seekordses spetsialist vastab rubriigis anname nõu inimestele, kel ees maja, korteri või muu hoone ehitus või renoveerimine.  Et ehitustööd ei kujuneks õudusunenäoks on oluline ehitajat valides teha korralik eeltöö ning sageli võib esialgu lihtsam ja odavam variant osutuda hoopis kõige kallimaks lahenduseks. Siinkohal pakun välja erinevad etapid ning nõuanded mida ja kuidas küsida, mida oodata ning kellelt küsida.

VEEL 
Hoia kokku kuni 15 000 Krooni!

Ainult juulis pakub Monier erakordset võimalust katuste renoveerimiseks. Maksame materjali investeeringu eest kuni 15 000 Krooni kompansatsiooni ning lisaks kvaliteetsele materjalile saad ka hea hinnaga ehituse pakkumise meie Partnerklubi katuseehitaja käest. Kasuta kohe võimalust vahetada välja oma maja vana ja väsinud eterniitkatus eestimaise Est-Stein Lux või Elegant kivikatuse vastu!

Loe kampaaniast täpsemalt siit.

VEEL 

Part of BMI Group

Kui sa ei soovi antud uudiskirja saada, kliki siia et loobuda.

Kui sa ei näe uudiskirja korrektselt, kliki siia..