KATUS NR. 3-2011
Sügis
Tere hea sõber,

Nii kurb kui see ka pole, tuleb tunnistada, et selleks korraks on eestimaine suvi läbi saanud.  Vastu akent peksev vihm ja ulguv tuul paneb taas mõtlema argiste asjade peale. Kas meie kodud on valmis sügis-talviseks külmaks: kas aknad-seinad  ja muidugi katus hoiavad sooja majas sees ja külma väljas?

Kui ei, siis nüüd on viimane aeg veel midagi ette võtta! Meie sügispakkumistest loe kindlasti uudiskirjast. Siin on suurepäraseid võimalusi nii remontijatele,  kui ka neile, kelle uue kodu ehitus on jõudnud katusepanekuni.
Lisaks olemasolevatele toodetele rõõmustame oma kliente ka uudse topeltvalts -savikiviga “Nova”.
Klassikaline S-kuju tänapäevases funktsionaalsuses peaks oma kvaliteedi ja nägususega rahuldama ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused.  Loe kindlasti lisaks meie uudiskirjast!

Nüüd on meil midagi rõõmustavat pakkuda ka kõigile tehnika- ja nutitelefonide fännidele:
Moneri  uued iPhone`I rakendused on abiks nii ehitajatele kui asjaarmastajatele, kellel katuseehitus käsil. Millistele küsimustele nüüd igal momendil vastuse võib saada. Ka sellest on uudiskirjas pikemalt juttu.

Ilusat ja päikselist sügist soovides,

Elena Past
Baltikumi müügijuht

Kampaania Est-Stein katusekividele.

Kampaania Est-Stein katusekividele. Kui oled oma maja katuse vanast ning mürgisest eterniidist tüdinenud vaheta see välja eestimaise kivikatusega Est-Stein. See on tõesti kerge! Kuna kampaania kestab vaid ühe kuu soovitame reageerida kiiresti. Ehk on just nüüd õige aeg mõte katusevahetusest ellu viia ning katusevahetus ette võtta.

Kasutades katuste renoveerimiseks Est-Stein tootesarja katusekive võite olla kindel, et teie maja katus kestab kauem, kui ükski teine alternatiivse materjaliga kaetud katus. Kasuta nüüd võimalust vahetada välja oma maja vana ja väsinud eterniitkatus eestimaise Est-Stein Lux või Est-Stein Elegant kivikatuse vastu!

Loe täpsemalt superhindadest siit.

VEEL 
Uus staar katustel - Nova!

Nova on katusekivi mis on meie sortimendi täienduseks kuju ja funktsiooni osas. Tegemist on savist ühelainelise, valtsühendusega katusekiviga, millele lisatud kõik meie viimased uuendused. Tulemuseks on kõrgtehnoloogiline, väga lihtsalt paigaldatav katusekivi, mis sobib Baltimaade kliimasse ja mis toonitab katusekivide traditsiooni oma lihtsuses ja vastupidavuses. Ja kõike seda hea hinnaga!

Meie klientide seas on palju professionaalseid katusepaigaldajaid. Nova arendamisel arvestasime eelkõige ehitajate kõrgeid nõudmisi paigaldamise lihtsuses ja kiiruses. See ei tähenda, et mitteprofessionaali jaoks oleks katuse paigaldamine keeruline - vastupidi! Töö Novaga on lihtne, kiire ja ökonoomne nii proffide jaoks suurte projektide teostamisel kui tavainimese jaoks, kes vajab oma majale uut katust.

VEEL 
Monieri rakendus iPhone nutitelefonis.

Nüüd võivad katuseehitajad oma nutitelefoni alla laadida rakenduse, mis pakub hulgaliselt teavet katuste ja nende ehitamise kohta: jooniseid, tooteinformatsioon, paigaldusjuhend ning muudki head ja kasulikku teavet, mida vajatakse oma töö kindlaks ja meisterlikuks läbiviimiseks.  MONIER on Põhjamaades esimene, kes on saadavaks teinud sellise tasuta teenuse.

Meie tähelepanu keskmes olid professionaalsed ehitajad, kui töötasime välja sellise katuserakenduse just Eesti tarbeks. Tahame ehitajate tööd lihtsustada ning võimalikult lihtsal moel näidata tooteid, nende värve ja tarvikuid, kui nad kohtuvad majaomanikega või vajavad kiiret abi ehitusplatsil. Nutikad telefonid on muutumas üha populaarsemaks ka Eestis, mistõttu näeme antud rakendusele suurt huvi.

VEEL 

Part of BMI Group

Kui sa ei soovi antud uudiskirja saada, kliki siia et loobuda.

Kui sa ei näe uudiskirja korrektselt, kliki siia..