KATUS NR. 4 - 2010
Monier uudised.

Tere.

Peaaegu märkamatult on aastaring jälle täis saamas, aga kui veel eelmisel aastal panustasime plaane tehes ainult oma tugevale tahtele ja heale usule, siis täna rõõmustab ka see, et mitmed märgid nii meie tootmisharus kui ka kogu majanduses tõotavad paremaid aegu 2011. aastal. Ja mitte ainult majanduses, vaid ka inimeste usk lähitulevikku on palju optimistlikum kui aasta tagasi. Hoiame siis kõik ühiselt pöialt, et elu Eestimaal läheb nüüdsest ainult paremaks!

Kuigi varsti on käes aeg, kus võib oodata lund ja katusemeistrid lähevad üle talvisele töögraafikule, siis meie veel hoogu maha ei võta – mitmeid põnevaid ettevõtmisi on olnud oktoobris ja neid tuleb veel ka novembris, mille kohta leiad infot sellest infokirjast.
Ja kui õues on külm ja valge vaip katab maad, on parim aeg mõelda selle peale, kuidas edaspidi oma samme veelgi edukamalt seada, viia ennast kurssi kõige sellega, mis elamuehituses uut toimumas.

Ja kindlasti on ka õige aeg mõelda selle peale, kuidas tulevikus meie ühiseid kliente paremini teenindada suudaksime.

Parimate soovidega,

Elena Past
Baltikumi Müügijuht

Lao tühjendusmüük!

Seoses lao ettevalmistamisega remonttöödeks teeme aastalõpu suurpuhastuse Monier Kiiu laos ning seega saame Teile pakkuda välja piiratud koguse lattu seisma jäänud tooteid, millel on väga soodne hind. Kaupa on vaid piiratud kogus ning juba mõne päevaga võib kaup otsa saada.

Lisaboonusena pakume novembris kampaania raames toimuvatele vedudele -20% hinnaalandust!

Loe edasi...

VEEL 
Kinnisvaraturu märksõnaks saab energiasäästlikkus.

Inimesed kipuvad parema elukeskkonna nimel kolima linnaäärsetest põlluküladest tagasi linnadesse, räägib A&A Kinnisvara tegevdirektor Aivar Villemson buumiaegse kinnisvaraturu tagajärgedest. Viimane aasta-poolteist on inimesi kinnisvaraturu osas paljuski segadusse ajanud, kuna prognoose ja arvamusi on väga erisuguseid. Mida võiks nüüd nimetada kasulikuks kinnisvaratehinguks?

Küsimustele vastab:
Aivar Villemson
A&A Kinnisvara
Tegevdirektor 

Loe edasi...

VEEL 
Tormituuled, katused, kindlustus.

Hiljutised tormid on Eestis palju paha teinud – metsas puid langetanud, elektriliine räsinud ning elumajadelt katuseid maha rebinud. Justimelt tugevast tuulest tingituna meenus paljudele muinasjutt kolmest põrsakesest ja nende ehitatud majadest, millest vaid Naff-Nafi oma tugevale tuuleiilile vastu pidas.

”Näiteid otsida ei ole vaja kaugelt. Käesoleva, 2010. aasta augustis Eestit räsinud tormid puudutasid korraga suurt osa riigist. Kui tormikahjude kogusuuruseks Eestis hinnati kokku ligi 30 miljonit krooni, siis poole sellest hüvitas oma klientidele If Kindlustus. 80% kõikidest tormikahjudest olid eraisikute varakahjud ning enamuse neist põhjustas tormituul,” rääkis If Kindlustuse kommunikatsioonijuht Eva-Grete Aljas.

Loe edasi...

VEEL 

Part of BMI Group

Kui sa ei soovi antud uudiskirja saada, kliki siia et loobuda.

Kui sa ei näe uudiskirja korrektselt, kliki siia..