KATUS NR. 4-2011
Talv
Tere hea partner,

Detsember on meie ettevõttes väga sündmusterohke ja kirev kuu. See hõlmab endas nii kokkuvõtteid lõppevast aastast, tagasivaadet  tehtule, kui ka viimase lihvi andmist uue aasta plaanidele. Tõenäoliselt on see nii enamikes ettevõtetes nii Eestis kui ka mujal. Tahaksid ju kõik veel enne Jõulurahu väljakuulutamist vana aasta tegemised lõpetada, et siis peale puhkust uue innuga tööle asuda.

Lõpule on jõudnud ka meie "Võida Katus!" kampaania 2011 ja õnnelik võitja selgunud! Uudiskirjas räägitakse sellest ettevõtmisest pisut lähemalt. Meil on tõsiselt hea meel, et jälle üks Eestimaa kodu saab endale kauni katuse ja rõõmustab sellega nii omanike kui naabrite silma!

Lisaks silmailule avardab see ka majaomanike arusaama kvaliteetmaterjalidega renoveerimisest, mis on Monieri üks tähtsamaid eesmärke. Me tahame, et meie kliendid oleksid õnnelikud ja targemad, et nad omaksid rohkem valikuid, et leida parimad lahendused oma kodu kaunimaks muutmisel. Teie meie partneritena omate selles protsessis väga suurt rolli! Ainult koos tegutsedes ja kliente harides saavutame oma ühised eesmärgid. Just nii, sest Eestimaal renoveeritakse täna sadutuhandeid ruutmeetreid katuseid materjalidega, mis tegelikult tekitavad minus küsimuse: "Kas see on tõesti hea valik?". Õppigem ja õpetagem siis koos!

Monieris on aastakümnete pikkune traditsioon koolitada jaanuarist märtsini nii ehitajaid kui edasimüüjaid. Kui Sinul on tuttavaid ehitajaid, kellel huvi harida ennast katuseteemadel, või oled ise üks nendest, kes tahaks targemaks saada, tule katusekooli! Tulla tasub, sest meil on palju uut, millest rääkida: uued savi- ja betoonkivid, kaasaegsed katuselahendused, lai valik erinevaid aluskatteid ja teisi katusetarvikuid.

Aga enne seda tulevad pühad! Ja pühi tuleb pidada! Küpseta piparkooki ja meisterda lähedastele mõni vahva kingitus - mina plaanin seda küll teha.

Kaunist Jõuluaega soovides,

Elena Past
Baltikumi müügijuht

Uus ja parem Divoroll

Eestis enim kasutatud hingav katuse aluskate Divoroll Universal S on läbi teinud tehnilise uuenduse ning seetõttu kannab toode ka uut nime: Divoroll Universal 2S. Usume, et selle üle tunnevad rõõmu kõik ehitajad ning majaomanikud. Küsisime kommentaare Monieri tehniliste konsultantide Ahti Danili ja Avo Nurmingu käest.

Mis siis täpsemalt muutus?

Ahti: Muutus väliselt natukene, kuid tehnilise ning paigalduse poole pealt palju. Nimelt eelmisel, Divoroll Universal S aluskattel oli paremaks ja vastupidavamaks paigalduseks küljes üks liimiriba paanide ühendamiseks. Uuel, Universal 2S aluskattel on aga liimiribasid 2. Mõlemas ääres üks.

Loe edasi...

VEEL 
Õnneliku katusevõitja lugu renoveerimisest

30.09.2011 kell 16.30 toimus Monier OÜ väljakuulutatud tasuta katusematerjali võistluse võitja loosimine. Sellel aastal naeratas õnn Rain Järvele, kelle eramu asub Tallinnas.

Renoveerimisplaneerimine on läinud sujuvalt ning tänaseks päevaks on katuselt eemaldatud ka vana eterniitkatus. Monierile meeldib lähedalt jälgida võimalikult paljusid renoveerimisprojekte ning viimasel ajal tundub, et tavaliseks on saanud inimeste soov vahetada välja vana mürgine eterniit korraliku kodumaise kivikatuse vastu. Järgnevalt lugu katuse vahetamise protsessi alustamisest ja planeerimisest nii ehitaja kui majaomaniku pilgu läbi.

Loe edasi...

VEEL 
Tasuta koolitus ja head näpunäited: katusekool!

Monier on põhjamaades juhtiv katusematerjalide tootja ja oma alal turuliider. Kuna katusekivide ja lisatarvikutega on tegeletud väga pikka aega on meil hulgaliselt teadmisi ja kogemusi, mida tahame rõõmuga Teiega jagada. Meie koolitused pakuvad rohkelt uudiseid ja põhjalikke ülevaateid, millega on kasulik kursis olla.


Meie katusekoolitus on mõeldud kõigile, kes katuseid müüvad, paigaldavad või klientidega sel teemal suhtlevad. Uute toodete turuletoomisel viime läbi ka eraldi tootekoolitusi.
Koolituse läbimisel väljastame ka vastava tunnistuse.

Koolitusepäeval räägime ja vaatame:

  • betoon- ja savikivi tooted
  • uued tooted
  • katusele vajalikud komponendid
  • katuse paigaldamine
  • katustematerjalide kalkuleerimine
  • praktilised näpunäited

Siit ka täpsemad kuupäevad...

VEEL 

Part of BMI Group

Kui sa ei soovi antud uudiskirja saada, kliki siia et loobuda.

Kui sa ei näe uudiskirja korrektselt, kliki siia..