KATUS NR.1
2009
Liider

TERE!

Uus suvi, uus päev ja uudne uudiskiri. Mul on hea meel tõdeda, et Monier on tulnud ja tuleb ka sel aastal välja paljude uute uudistega. Uued tooted, uued võistlused ja võitjad, uued projektid ning ka uus uudiskiri.

Alustuseks tahaksin teid tänada ja julgustada kriisist kiiremini ülesaamisel. On selge, et eesti majandust turgutab hea tulemus ekspordis ning suurem eestimaise toote tarbimine. Näen, et sellele on rõhku pannud mitmed kodumaised tootjad ka sellel aastal. Anname ka meie oma panuse selle eesmärgi täitmisele!

Loodan, et meie uudiskirjad on teie jaoks edaspidi inspireerivad, huvitavad ja julgustavad. Mõnusat lugemist!

Richard Dobrus
Sales Manager Finland and Baltics.

Maja, kui iglu.

Taanis, Vollerupis asub üks kaasaegne, Põhjamaadele tüüpiline elamurajoon. Meeldiv kombinatsioon erinevat värvi puit- ja kivimajadest, kus igal majal on oma individuaalne eripära. Sealsetest majadest erineb aga üks oma kuju poolest markantselt ülejäänutest – ta on nimelt kujult ovaalne – nagu poolik muna. Põnev ettevõtmine, kus katus ja fassaad sulanduvad üheks. Maja välisilme erineb oluliselt ümbritsevast ja tavapärasest ehitusstiilist, samal ajal kui sisemiselt on see väga kaasaegne oma heledate värvide, looduslike materjalide ja vahvate valgustusavade poolest, mis on muuhulgas just paindliku, kumera kuju tulemus.

VEEL 
Uus tasapinnaline katusekivi.

Oleme toonud turule uue kvaliteetse savist katusekivi. Kuna kivi kuju ja mõõtmed on tavapärasest omapärasemad, pakub see majaehitusel palju põnevaid väljakutseid. Mida kõike selle kiviga luua võib!

VEEL 
Aasta katusepaigaldaja 2009

Võistluse „Parim Balti riikide ja Skandinaavia maade katusepaigaldaja 2009” (ingl North Europian Roofer Of The Year) võitja on selleks aastaks valitud. See oli tõsine lahing, mida pidasid tõsised mehed. Finaalis olid vastamisi Eesti, Läti, Leedu, Soome, Rootsi, Norra ja Taani ehitajad. Tuleb tõdeda, et Baltimaades oskavad mehed ehitada. Loe täpsemalt siit.

VEEL 

Part of BMI Group

Kui sa ei soovi antud uudiskirja saada, kliki siia et loobuda.

Kui sa ei näe uudiskirja korrektselt, kliki siia..