KATUS NR.2
2009

Tere!

Meie teine uudiskiri jõuab teieni, head partnerid, ajal, mil Monieris on põnevad ajad. Nii Eesti ehitusturg kui –ettevõtted peavad tõestama endale ja ka kolleegidele-konkurentidele, kas ollakse valmis töötama pingelises ja erinevaid väljakutseid pakkuvas keskkonnas. Ees ootab periood, mis paneb meie oskused ja motivatsiooni tõsiselt proovile igas eluvaldkonnas.

Oleme hea meeskonnana ühisel seisukohal, et: “meie ei saa lasta  head kriisi raisku minna:” Just nii – läbi tõsise eneseanalüüsi, õppimise, uute võimaluste otsimise ja huumori oleme täna kindlasti tugevamad kui iial varem. Tugev meeskonnavaim ja suurepärased partnerid on aidanud meil aina tugevamalt kanda kinnitada Eesti renoveerimisturul, mis on kindlasti meie tähtsamaid tegevussuundi tänases situatsioonis. See on aidanud üle saada ka paljudest raskustest, sealhulgas mitme hea kolleegi lahkumisest meie ettevõttest.

Tänaseks oleme suutnud lahendada probleemid, mis meid suvel vaevasid: nii kaupade saadavus kui ka katusearvutus on endisel heal tasemel. Meie professionaalne tehniline ja ka müügitugi on teie teenistuses nii kaupluses kui ehitustandril!

Kuigi on alles oktoober, oleme oma plaanides juba järgmises aastas -  aga nendest juba lähemalt järgmine kord.

Põnevate kohtumisteni!

Elena Past
Müügijuht

RICHARD DOBRUS: "TAHAN ENDALE UUSI VÄLJAKUTSEID"

Pärast kuute edukat aastat Monieri Baltikumi ja hiljem ka Soome müügidirektorina töötanud Richard Dobrus on otsustanud tee vabaks teha uutele tegusatele inimestele. Just nimelt - Richard lahkub Monierist. Järgnevalt ka pisikene intervjuu Richardiga tema edukatest aastatest katusekiviäris.

VEEL 
KUNINGLIK RENOVEERIMISPROJEKT TAANIS

Taanis Kopenhaagenis asuvas Amalienborgi kuningalossis, sealhulgas Frederik VIII palees, toimub ulatuslik renoveerimine, mis hõlmab nii sise- kui ka välistöid. Katus moodustab osa renoveerimistöödest ning hoolikalt valitud katusekivid on valmistatud käsitsi Taanis Volstrupis asuvas Monieri tehases.

Loe täpsemalt artiklist.

VEEL 
HOIA KOKKU 15 TUNDI TÖÖAEGA!

Katuse aluskate, mis täidab kõik ootused ja vähendab paigaldusaega poole võrra!

Parem kaks 16-kilost Divorolli rulli kui 150 kg tõrvapappi katusel: ergonoomiline, ökonoomne ja praktiline! Divoroll ühendab endas kõiki katuse aluskatete funktsioone ja on mõeldud just sinu jaoks, kes sa tegeled katustega, võimaldades sul hoida kokku vähemalt 15 tundi tööaega!

VEEL 
VÕIDA 10 000 JA 7000 EEK KINKEKAARDID!

Juba igaastase traditsioonina selgitab Monier välja aasta parima katusemüüja ning parima katusepaigaldaja. Sel aastal premeerime ka parimat transpordi- ja tõsteteenuse müüjat. Võistlused on üles ehitatud põhimõttel: kõigil on võimalik võita! Loe täpsemalt siit!

VEEL 

Part of BMI Group

Kui sa ei soovi antud uudiskirja saada, kliki siia et loobuda.

Kui sa ei näe uudiskirja korrektselt, kliki siia..