KATUS NR.3
2009

TERE!

Alles see oli, kui saatsime välja oma uudiskirja nr. 2. Nüüd juba kolmas. Seekordne uudiskiri on ülesehituselt eelnevatest erinev. Igas kirjas oleme üritanud pakkuda teile huvitavat lugemist ning võimalikult palju lisaväärtust, näpunäiteid või uute toodete informatsiooni.

Seekord kontsentreerume headele hindadele, uutele tasemetele paigaldusjuhise kvaliteedis ning loomulikult lõpule jõudvatele võistlustele.

Paar sõna ka eelnevatest uudistest ja statistikast. Mul on tõeliselt hea meel tõdeda, et meie uudiskirjad teile nii palju huvi pakuvad. Kirjade loetavuse protsent on kõrge ja numbrid näitavad, et inimesed loevad neid ka korduvalt. Kui siiski juhtub, et postkastist mõni vana uudiskiri kadunud on leiate kõik kirjad üles ka meie kodulehelt www.monier.ee äriklientide alamlehelt.

Mõnusat lugemist!

Kristjan Keert
Turundusjuht

Katusekivi kuni 60% odavamalt!

Seoses aastalõpu suurpuhastusega laos pakume Teile välja piiratud koguse lattu seisma jäänud katusekive, millel on väga soodne hind. Kaupa on vaid piiratud kogus ning juba mõne päevaga võib kaup otsa saada.

Loe edasi, et näha millised kivid mis hindadega saadaval on.

VEEL 
Uus tase paigaldusjuhises!

Oled olnud plindris mõne katuse ehitamisel? Või hoopis mõnele detailsemale küsimusele vastamisel? Nüüd on saadaval vastus igale küsimusele mis kivikatuste ehitamisel tekkida võivad.

Uus ahjusoe kivikatuste paigaldusjuhis on tõeline läbimurre tänapäevasel katuste ehitusturul. Detailsed joonised, tabelid ning seletused väikseimagi detaili paigaldamisel garanteerivad parima tulemuse nii betoonist kui ka savist katusekivide paigaldamisel...

VEEL 
Võida 10 000 ja 7000 kroonised kinkekaardid!

Juba igaastase traditsioonina selgitab Monier välja aasta parima katusemüüja ning parima katusepaigaldaja. Sel aastal premeerime ka parimat transpordi- ja tõsteteenuse müüjat. Võistlused on üles ehitatud põhimõttel: kõigil on võimalik võita! Loe täpsemalt siit!

VEEL 

Part of BMI Group

Kui sa ei soovi antud uudiskirja saada, kliki siia et loobuda.

Kui sa ei näe uudiskirja korrektselt, kliki siia..