KATUS NR.4
2009
Tere head sõbrad ja partnerid.

 

Märkamatult on kätte jõudnud aasta viimane kuu ja inimeste mõtted liiguvad üha tihedamini pühade, lähedaste ja kodu peale. Detsemberis on aasta mõnusaim aeg – siia mahub hulgaliselt toredaid hetki nii sõprade kui töökaaslaste seltsis, nii kodus kui tööl.

Aga ennem veel kui võtame aja maha ja laseme Jõuluvana üllatustekotil end lummata, saame teha viimased ponnistused töö-aasta korralikuks lõpetamiseks ja katta hulga Eestimaa kodusid kaunite kivikatustega!

 

Sellest uudiskirja numbrist leiad kindlasti uusi võimalusi ja ideid, kuidas katuseid lihtsam müüa oleks.

Kaunist ja meeleolukat talve!

Elena Past
Müügijuht

Osta katus poest valmis komplektina.

Alates detsembrist pakume Teile võimalust osta katust ka valmis komplektina. Oleme valinud välja ühe 60-tel aastatel väga populaarse tüüpmaja, millele pakume 2 hinda (nii vintskapiga kui ilma).

Kui katus, mis vajab vahetamist, on sarnane pildil oleva katusega, saad lihtsa vaevaga öelda kliendile hinna ilma erilisi arvutusi tegemata. Pildiloleva maja katus on 130-135 m2, ja komplekt sisaldab kõiki vajaminevaid katusetarvikuid: Rea-,harja- ja äärekivie, ventilatsiooni- ja antennikomplekti, katuseastmeid ja lumetõket, samuti aluskatet, tihendeid ja kinnitusvahendeid. Loe täpsemalt hindadest ja komplekti kohta siit.

VEEL 
Viime kohale ja tõstame - kommiraha eest!

Ostad katuse Pärnus või Tartus, Valgas või Narvas? Nüüd saab katuse kohale 35% odavamalt!

Usalda oma katusevedu meie hoolde, sest meie teame kuidas kivid tervelt ja vigastusteta kohale toimetada. Nii väldime edaspidiseid lisatarneid ning hoiame kokku suure hulga kliendi raha. Koos katuseveoga soovitame tellida ka kivide katusele tõste. Nii hoitakse kokku hulgaliselt ehitajate aega ning raha. Ka katusele tõste saab meie poolt teostatud 35% odavamalt!

Et kampaania väärtus rahasse ümber lüüa on sul vaja vaid kalkulaatorit. Vaata täpsemalt hindu siit.

VEEL 
Tasuta koolitus ja head näpunäited: katusekool!

Meie katusekoolitus on mõeldud kõigile, kes katuseid müüvad, paigaldavad või klientidega sel teemal suhtlevad. Koolituse läbimisel väljastame ka vastava tunnistuse.

Koolitusepäeval räägime ja vaatame:

  • betoon- ja savikivi tootetutvustus
  • katuse kõik vajalikud komponendid
  • katuse paigaldamine
  • katustematerjalide kalkuleerimine
  • müügiargumendid
  • praktilised näpunäited


Koolituse kestvus on üks päeav (9.00-17.00) ja see on kõikidele osavõtjatele tasuta.
Koolitus toimub alates veebruarist kuni aprillikuu alguseni igal teisipäeval nii eesti kui vene keeles. 
 
Registreeruda saab telefonil 6 275 560 Pille Linikoja või 6 275 564 Avo Nurming või 
e-mailil pille.linikoja@monier.com

VEEL 
Spetsialist vastab.

Tahad häid näpunäiteid, fakte või vihjeid katuse paremaks ja lihtsamaks müügiks või paigalduseks? Tutvu uue spetsialist vastab rubriigiga. Spetsialist vastab rubriik on koht, kus oma ala spetsialistid nagu ehitusettevõtjad, projektijuhid, arhitektid ja projekteerijad annavad nõu erinevate igapäevaste küsimuste ja probleemide lahendamiseks.

Meie neljandas uudiskirjas tahame teieni tuua kava klientidele edastamiseks. Tegemist on sammudega, mida klient võiks enne hinnapakkumise küsimist endale selgeks teha.

Kava on koostanud Regina Needo, kes muuseas lõpetas Tallinna Tehnikakõrgkooli Hoonete ehituse eriala Cum laude ning on tegev ehitusettevõttes OÜ Planimeks. .

Meeldivat lugemist!

VEEL 
Võida 10 000 ja 7000 EEK kinkekaardid!

Juba igaastase traditsioonina selgitab Monier välja aasta parima katusemüüja ning parima katusepaigaldaja. Sel aastal premeerime ka parimat transpordi- ja tõsteteenuse müüjat. Võistlused on üles ehitatud põhimõttel: kõigil on võimalik võita! Loe täpsemalt siit!

VEEL 

Part of BMI Group

Kui sa ei soovi antud uudiskirja saada, kliki siia et loobuda.

Kui sa ei näe uudiskirja korrektselt, kliki siia..