KATUSTE UUDISKIRI MONIER 01-2013
Uudiskiri arhitektidele ja projekteerijatele
Lugupeetud arhitektid ja projekteerijad.

Tegemist ei ole rämpsposti ehk späm`iga. Küll paluksime Teie väärtuslikust ajast 4-5 minutit, et küsida teie arvamust ja tutvustada Eesti ainsa katusekivide tootja uusi tooteid ja plaane. Monier on ülemaailmse haardega katuse terviklahendusi tootev ja arendav grupp, kus ka eestlastel on mängida suur roll. Eestis on Monieril 2 tehast ning põhjus miks teile kirjutame on lihtne – pakume teile koostööd ning vajame professionaalide arvamust uute toodete ning teenuste loomiseks.

Meie eesmärk on pakkuda teile tööks vajalikku infot katuste ja katuse lisatarvikute kohta. CAD joonised, uued trendikad tooted katuseturul, inspiratsioonipildid ning katuste renoveerimise info on vaid pisikene kild meie eesmärgist.

Kui arvate, et taolised infost pulbitsevad uudised katustest on teile teie töös vajalikud, oleme me oma eesmärgi saavutanud. Kui teile taoline info täna, ega ka tulevikus, kuidagi kasulikuks ei osutu soovitame kirja lõpus klikkida lingile: Kui sa ei soovi antud uudiskirja saada, kliki siia et loobuda.

Oma esimeses uudiskirjas soovin teiega jagada sensatsiooni mida oleme arendanud küllaltki kaua. Tegemist on uue, innovaatilise katusekiviga mis on inspireeritud loodusest ning naturaalsusest. Selle kivi alune temperatuur suvekuudel on 2 kraadi jahedam kui teistel katusekividel! Täpsemat lugemist meie teisest artikklist.

Loodan siiralt, et siit saab alguse üks tore ja kasulik traditsioon millel on positiivne mõju katuseturule tervikikult.

Lugupidamisega,

Kristjan Keert
Monier OÜ
Müügijuht

Est-Stein Polar - innovatsioon mattides toonides

Uudne katusekivi hoiab elektrienergiat kokku ka suvel!
Ja on taskukohase hinnaga!

Innovatsioon katusekivide tootmises - kivi mis on kuumust peegeldava pinnaga, millel on arhitektide soovil matt pinnakate ning mida toodetakse vaid looduslikes värvitoonides.

Inspiratsiooni Est-Stein Polar katusekivi loomiseks saime Põhjamaade ja Baltikumi loodusest. Selle toote välimus, vastupidavus ja omadused on välja töötatud just meie kliimapiirkonnas vastu pidama. Ja mitte ainult – kivil on ka hulgaliselt omadusi, mille saate oma kodu jaoks tööle panna.

Loe edasi  teemadel:

  • Spetsiaalne kuumust peegeldav katusekivi pind aitab hoida kokku energiat suvel. Kuidas?
  • Kas me nii ei kaota „kütmise“ efekti talvel?
  • Tuntav trend loodusläheduse ja naturaalsuse poole
  • Kasulikud faktid Est-Stein Polar katusekivi kohta

Edasi lugemiseks klõpsake punasele noolele.  

VEEL 

Part of BMI Group

Kui sa ei soovi antud uudiskirja saada, kliki siia et loobuda.

Kui sa ei näe uudiskirja korrektselt, kliki siia..