KATUSTE UUDISKIRI MONIER 02-2013
Uudised ehitajatele
Lugupeetud ehitusettevõtjad.

Tegemist ei ole rämpsposti ehk späm`iga. Küll paluksime Teie väärtuslikust ajast 4-5 minutit, et küsida teie arvamust ja tutvustada Eesti ainsa katusekivide tootja uusi tooteid ja plaane.

Mõni aeg tagasi viisime läbi uuringu, kus küsitlesime erinevaid ehitusettevõtejaid ning küsitluse tulemus on siin: uudised katuste ning katusematerjalide kohta.

Meie eesmärk on pakkuda Teile tööks vajalikku infot katuste ja katuse lisatarvikute kohta. Kampaaniate info, joonised, uued trendikad tooted katuseturul, inspiratsioonipildid ning katuste renoveerimise info on vaid pisikene kild meie eesmärgist.

Kui Te arvate, et taolised uudised katustest on Teile Teie töös vajalikud, oleme me oma eesmärgi saavutanud. Kui Teile taoline info täna, ega ka tulevikus, kuidagi kasulikuks ei osutu soovitame kirja lõpus klikkida lingile: Kui sa ei soovi antud uudiskirja saada, kliki siia et loobuda.

Oma esimeses uudiskirjas soovin Teiega jagada sensatsiooni mida oleme arendanud küllaltki kaua. Tegemist on uue, innovaatilise katusekiviga mis on inspireeritud loodusest ning naturaalsusest. Selle kivi alune temperatuur suvekuudel on 2 kraadi jahedam kui teistel katusekividel! Täpsemat lugemist meie teisest artiklist. Samuti tahan teieni tuua kampaaniainfo, mille kohta saab lugeda meie kolmandast artiklist.

Loodan siiralt, et siit saab alguse üks tore ja kasulik traditsioon millel on positiivne mõju katuseturule tervikikult.

Lugupidamisega,

Kristjan Keert
Monier OÜ
Müügijuht

Est-Stein Polar - innovatsioon mattides toonides

Uudne katusekivi hoiab elektrienergiat kokku ka suvel!
Ja on taskukohase hinnaga!

Innovatsioon katusekivide tootmises - kivi mis on kuumust peegeldava pinnaga, millel on arhitektide soovil matt pinnakate ning mida toodetakse vaid looduslikes värvitoonides.

Inspiratsiooni Est-Stein Polar katusekivi loomiseks saime Põhjamaade ja Baltikumi loodusest. Selle toote välimus, vastupidavus ja omadused on välja töötatud just meie kliimapiirkonnas vastu pidama. Ja mitte ainult – kivil on ka hulgaliselt omadusi, mille saate oma kodu jaoks tööle panna.

Loe edasi  teemadel:

  • Spetsiaalne kuumust peegeldav katusekivi pind aitab hoida kokku energiat suvel. Kuidas?
  • Kas me nii ei kaota „kütmise“ efekti talvel?
  • Tuntav trend loodusläheduse ja naturaalsuse poole
  • Kasulikud faktid Est-Stein Polar katusekivi kohta

Edasi lugemiseks klõpsake punasele noolele. 

VEEL 
Est-Stein katusekivide kampaania

Kui katusevahetuse mõtted peas, ehita uus katus Est-Stein katusekividega.
Hind soodne, paigaldus kerge!


Aprillis pakub Monier oma klientidele tippkvalieediga Est-Stein Protector 2.0 ja Est-Stein Polar betoonist katusekive ning savist katusekivi Rubin -20% soodustusega! Kõiki Eestis valmistatud Est-Stein katusekive toodetakse Saksa, Rootsi ja Norra normidele vastavalt.

Et saada pakkumist oma maja katusematerjali vajadusele on teil mitu võimalust. Kõige lihtsam võimalus saata meile oma maja joonised. Meile piisab täielikult fassaadivaadetest. Nii saavad meie tehnilised konsultandid katusematerjali vajaduse kokku arvutada. Joonised palume saata: katus@monier.com. Samuti täpsustage tarneaadress, tarneaeg ning katusekivi tüüp ja värv.

Kui majal joonised puuduvad täitke spetsiaalne vorm siin.

Vaata pakutavaid katusekivide hindu klõpsates punasele noolele

VEEL 

Part of BMI Group

Kui sa ei soovi antud uudiskirja saada, kliki siia et loobuda.

Kui sa ei näe uudiskirja korrektselt, kliki siia..