KATUSTE UUDISKIRI MONIER 03-2013
Uudiskiri arhitektidele.
Monier viis arhitektide suveseminaril läbi põneva võistluse.

Juuni lõpus toimus Jurmalas EAL/ESL-i suveseminar kus üheks kaasalööjaks oli ka Monier. Monier oli esindatud nii Eesti-, Läti- kui ka Leedu esindusega.

Meie eesmärk ja roll üritusel oli viia läbi põnev ja haarav fotojaht. Fotojahi eesmärk oli vastavalt legendile tabada ära Monieri uue katusekivi Est-Stein Polari olemus ning viia see vastavusse tema karakteri, ümbritseva keskkonna ja legendis ette antud ülesannetega. Est-Stein Polar katusekivi on meie uusim katusekivi mida toodetakse vaid mattides looduslähedastes toonides. Kivi sulandub hästi Põhjamaade ja Baltikumi loodusesse ning tal on 1 eriline omadus: ta peegeldab tagasi infrapuna valgust ja kuumust, mistõttu on suvel katuse all olevates tubades inimväärsem kliima.

Võistluse teemad olid:
- That does not fit there (See ei sobitu siia kuidagi)
- Heat reflective (Kuumust peegeldav)
- Stays for ages (Kestab kaua)
- Waiting for an right decision (Oodates õiget otsust)

Loe edasi ning vaada pilte klõpsates punasele noolele.

VEEL 
Turmalin - tasapinnaline katusekivi katusele ja seina.

Tunne toodet rubriigis on sel korral vaatluse all tasapinnaline savist katusekivi Turmalin. Seda kivi kasutatakse nii katustel kui ka fassaadide katmisel. Turmalin katusekiviga on kaetud väga paljud eramud ja suuremad B2B objektid, millest vaid paar näidet on: Kuressaare Ametikool, Purde tänava peremajad jne.

Turmalin on topeltvaltsiga tasapinnaline savist katusekivi, mille paigaldamine on lihtne. Tema värvid ja pinnatöötlused on loodud modernse arhitektuuriga sobituma. Tulemuseks on stiilne ja tänapäevane katus.

Vaata pilte ja kivi spetsifikatsiooni, klõpsates lingile "veel".

VEEL 

Part of BMI Group

Kui sa ei soovi antud uudiskirja saada, kliki siia et loobuda.

Kui sa ei näe uudiskirja korrektselt, kliki siia..