KATUSTE UUDISKIRI MONIER 06-2013
Uudised arhitektidele ja projekteerijatele
Kivikatuse katuseehituse rahvuslikud standardid on ilmunud

Eesti Katuseliidu ning Monieri eestvedamisel on ilmunud kivikatuse paigaldusstandard. See jätkab meie katuse ehitusreeglite standardite loomist mille oleme võtnud endale kohustuseks. Tänapäeval on katustega seonduvaid standardeid vähe ning ka need mis on olemas, on puudulikud. Tahaksime seda muuta. Soovime, et Eestis ehitatakse katuseid kvaliteetselt, et katused oleksid turvalised ning kestaksid kaua.

Varem on samas sarjas ilmunud katuse üldreeglid ja metallkatuste paigaldusstandard, kus osales samuti Monieri esindaja.  Järjekorras ja ootel on lamekatused, turvatarvikud ja aluskatus (katuse aluskatted ja aluskatuse ehitus).

Monier puudutab teemat ka oma katusekoolis mille toimumisajad ning registreerimisvõimalused leiab klikkides teksti all olevale nupule "veel". Kui ka teil on huvi standardi kohta lühiülevaadet saada siis andke meile sellest teada ning registreeruge katusekooli. Standardit saab soetada läbi EVS-i.  

Klõpsates lingile "veel" saate täpsema ülevaate standardi käsitlusalast ning näete ka standardi lühitutvustust. Sealt saate otselingiga registreeruda ka katusekooli.

 

 

VEEL 

Part of BMI Group

Kui sa ei soovi antud uudiskirja saada, kliki siia et loobuda.

Kui sa ei näe uudiskirja korrektselt, kliki siia..