TEGALITIST, VUNTSIDEST JA AASTA PAIGALDAJAST
Lihtsaim tee uue katuse ja korstnani
Tegalit - uus kvaliteet tasapinnalistel kividel

TUNNUSTATUD KVALITEETTOOTEL MINSTER NÜÜD VEELGI PAREM PINNAKATE JA UUS NIMI

Minster TE kivi oma täiusliku erikivide valikuga on viimastel aastatel olnud nii klientide kui ka ehitajate suureks lemmikuks. Meil on rõõm tõdeda, et tänu meie Saksamaa arenduskeskuses tehtavatele pidevatele arendustööle on Minster TE kivi pind veelgi siledam ja kauakestavam.

Selleks, et lähemalt uurida, mis muutunud on, loe edasi klikates punasel lingil "veel"

VEEL 
Vingeimad vuntsid 2014

Novembris käisid Monieri mehed ringi vuntsidega, loomulikult selleks, et pöörata tähelepanu ja jagada teavet eesnäärmevähi kohta. Vähemalt mõni mees sai seeläbi ka arstil käidud. Samuti kuulutasime välja võistluse oma partnerite seast vingeimate vuntside leidmisel. Osalejaid oli oodatust rohkem ja tore oli näha, et oli kaasaelavaid naisi ja väga lahedaid vuntse. Monieri lemmikud selleks aastaks on selgunud .

 

Selleks, et teada saada, kes valituks osutusid, klikka punasel lingil "veel"

VEEL 
Osale parima katusepaigaldaja valimisel

Näita kõigile, kuidas katuseid paigaldada ja võida auväärne trofee! Võistluselt  võivad osa võtta kõik Eesti katusepaigaldajad. Igal aastal toimuv võistlus on saanud heaks traditsiooniks ja mõõduvõtuks ehitajate vahel. Kes siis ehitab ilusamaid, turvalisemaid ning parimaid katuseid? Võitjaid ootab Monieri poolne kingitus ning lisaks sellele muidugi au ja kuulsus, mida saad kasutada oma igapäevases müügitöös.

Juhtnööridest lähemalt saad lugeda, klikates lingil "veel"

VEEL 

Part of BMI Group

Kui sa ei soovi antud uudiskirja saada, kliki siia et loobuda.

Kui sa ei näe uudiskirja korrektselt, kliki siia..