Katuse aluskatted

Niiskus on Sinu maja suurim vaenlane – ka majasisene niiskus kahjustab ehitist. Seepärast peab maja saama hingata. Hästi ehitatud katus ventileerib niiskust välja, kaitstes samas kindlalt vihma ja tuule eest. Just nagu kaasaegsed spordiriided. Seega on aluskattel väga oluline funktsioon ning MONIER saab teid siinkohal aidata.

Katuse ülesanne on hoida maja kuivana. See peab maja kaitsma vihmavalingute eest ning vastu pidama teistelegi rasketele ilmastikuoludele nagu tugev tuul ja suured temperatuurikõikumised. Suur osa niiskusest tekib ka majas sees nii duši all käimisest, toidu valmistamisest kui isegi hingamisest. Osa sellest niiskusest kaob majast tavaventilatsiooni kaudu, kuid sel moel kogu niiskust välja ei saa. Osa sellest jääb kindlasti ka majja ja võib tekitada kahjustusi.

HINGAV ALUSKATE

Meie hingavate aluskatete ja kaasaegsete spordiriiete vahel on kerge paralleele tõmmata. Uuemad vihmakindlad jakid on valmistatud mugavast materjalist, mis väljast tulevat niiskust keha ligi ei lase, ent lasevad seest tuleva üleliigse niiskuse välja. Meie kasutame samasugust tehnoloogiat oma uudsete katuse aluskatete puhul. Kuid ka vastupidavusele pööratakse suurt rõhku, nagu ka kvaliteetsete spordiriiete puhul.

KINDEL ALUSKATE

Aluskate peab olema läbiastumiskindel. See on oluline mitte ainult tööohutuse seisukohast, vaid ka katuse lihtsama paigaldamise jaoks. Monier’i aluskatted on kerged ja neid on lihtne lõigata ja paigaldada– töö on mugav isegi katusel olles. See tähendab, et meie katuste paigaldamine on kiirem ja tulemus parem.

MITTEHINGAV ALUSKATE

Vanemat tüüpi mittehingav aluskate juhib vee ainult katuselt ära ning seda kasutatakse külmade ventileeritud pööningutega katuste puhul või soojustatud katustel, kui soojustuse ja aluskatte vahele on jäetud õhuvahe. MONIER'i tootevalikust leiad ka aluskatteid külmade pööningute jaoks - ehk mittehingavaid aluskatteid. 

Rohkem informatsiooni Divoroll Top RU, Divoroll Universal +2S ja Span-Flex Fleece  kohta meie tootekataloogist ning loomulikult ka telefonil 6 275 560.

Aluskatted

TEE OMA KATUSEARVUTUSED

Küsi ligikaudset hinda