Kivide transport

Kivikatus katusel ei ole raske. Kivikatuse transpordil on aga kaalul suur roll. Kuna tegemist ei ole täiesti purunematute toodetega siis meie soovitus on kasutada kivikatuse transportimisel väljaõppinud ja kvalifitseeritud vedajaid.

Betoonkatusekivi kaalub u 4 kg, savikivi pisut vähem. 140 m2 katuse katmiseks kulub u 1500 katusekivi. Lase professionaalidel kivid omale objektile trasportida ja ainult nii saad olla kindel et kõik laabub.

Kui vedu on hästi toimetatud ja midagi ei purune, siis oled muutnud ka katusepaigalduse ladusamaks, kiiremaks ja lihtsamaks. Pole vaja tellida uusi tooteid purunenud toodete asemele ega muud säärast. Nüüd on juba sinu otsus, kas paigalda katus ise või otsi väljaõppinud katusepaigaldaja kes selle töö kõik sinu eest ära teeb.

Katusekivide katusele tõste

Koos katuseveoga soovitame tellida ka kivide kohene katusele tõste. Nii hoitakse kokku hulgaliselt ehitajate aega ning raha. Kivid tõstetakse objektil otse katusele spetsiaalse autokraana abil. Materjal laetakse aluselt maha ning kokku on hoitud hulgaliselt aega (kivide käsitsi katusele transportimisel) ning raha eraldi tõstekraana tellimisel. (Tõsteteenuse üldjuhendiga saab tutvuda siin)

Monieri ainulaadne teenus kivide kohesel katusele tõstmisel on leidnud suurt populaarsust paljude ehitajate seas. Ühe keskmise eramaja katusekivide tõstmine katusele võtab ajaliselt kuni 3 tundi. On oluline meeles pidada, et kive saab üles tõsta vaid siis kui eelnevad ettevalmistustööd (aluskatte-, roovide- jne paigaldus) on lõpetatud. Küsige lisainformatsiooni teenuse kohta meie klienditeeninduse telefonidel.