Nova savikivi

Uus täht katusetaevas – Nova

Nova on katusekivi mis on meie sortimendi täienduseks kuju ja funktsiooni osas. Tegemist on ühelainelise, valtsühendusega katusekiviga, millele lisatud kõik meie viimased uuendused. Tulemuseks on kõrgtehnoloogiline, väga lihtsalt paigaldatav katusekivi, mis sobib Baltimaade kliimasse ja mis toonitab katusekivide traditsiooni oma lihtsuses ja vastupidavuses. Ja kõike seda hea hinnaga!

Meie klientide seas on palju professionaalseid katusepaigaldajaid. Nova arendamisel arvestasime eelkõige ehitajate kõrgeid nõudmisi paigaldamise lihtsuses ja kiiruses. See ei tähenda, et mitteprofessionaali jaoks oleks katuse paigaldamine keeruline - vastupidi! Töö Novaga on lihtne, kiire ja ökonoomne nii proffide jaoks suurte projektide teostamisel kui tavainimese jaoks, kes vajab oma majale uut katust.

Nova viimistlus on suurepärane - kive pressitakse kipsvormides, mis annab sileda ilusa pinna. Valtsid lubavad roovivahet muuta, seega on kive lihtne paigaldada. Nova jaoks on olemas ka tarvikute komplek: kinnitus, ventilatsioon, tihendustooted ja katuse turvavarustus.  

Nick Day, disainer, Technical center UK

Iga detail hoolikalt läbimõeldud

Nova Profiili loomisel saime inspiratsiooni vanast käsitsi vormitud kivist. Klassikalise lainega kivid annavad katusele traditsioonilise ilme.

Nova

Lae alla Nova infoleht siit